| Houselaurie a întrebat:

Ce sa ii fac prietenei mele, sa o excit mai tare, sa o fac sa ma placa mai mult? de obicei ii pun mana pe fund, in par, o tin de mana, azi i-am pus mana si pe la pasarica pe pantaloni si o pipaiam, si ii placea, mai mult se tinea de mine.sa incerc sa ii bag si mana in pantaloni? dati si alte idei. multumesc.

Răspuns Câştigător
| LiaElla a răspuns:

Pai sunt fata deci o sa incerc sa te ajut
in primul rand.cati ani ai?
in al doilea rand e destul de "bine" ce'ai facut.Ai putea si sa o inviti pe la tine seara sau cand vrei uh si sa te urci pestea ea si sa o saruti si de asemenea sa'i faci aceleasi lucrui! Nu'ti zic sa va faceti sex dar ceva mai putin ar fi ok.acu nu stiu faci ce vrei
Sper ca te-am ajutat! vot sau fundita?happy

1 răspuns:
| Andrewy21 a răspuns:

1.in primul rand nu o fa intr-un loc public;
2.vezi si tu cand o sa fii singur acasa sau ea singura acasa aduo sau du-te la ia si culcate cu ea;
3.foloseste persevativ
4. distractie placutalaughing
5.contacteazama dupa ce te-ai culcat cu ea!