| Ionut_Denis_1980 a întrebat:

Salut, îmi puteți spune și mie ce as putea face în timpul sarutului prietenei mele, adică ii pună mana pe sâni, pe fund, o mângâi, o mai mușc, o mai trag de chiloți... Sincer m-am plictisit de aceste lucruri, dați-mi idei sa-i placa la nebunie dar și mie.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca te-ai saturat de cele aratate mai sus, treci la actiune, adica la sex.

| Crackman a răspuns:

Nu ai

| Rhea44 a răspuns:

? la 15 ani deja faci asta? La 17-18 ce o sa faci?

| darrio2007 a răspuns (pentru Rhea44):

Se masturbeaza.

| bbobo22 a răspuns:

Ce-i place prietenei tale doar tu ar trebui sa stii cel mai bine si sa descoperi singur. Daca te-ai plictisit sa descoperi si sa faci ce-i place...inseamna ca te-ai plictisit de ea.

| fgpnato a răspuns:

Fa ceea ce-i place și ei!

| evc a răspuns:

Sex