| Cysero a întrebat:

I-am bagat mana la " pasarica " prietenei mele si am dat de par, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spui sa isi cheleasca pasarica.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa parerea ta, peste ce te-ai asteptat sa dai cu palma? Este cat se poate de logic si normal ca acolo sa existe pilozitate pubiana. Sa nu ai impresia ca toate fete agreaza moda idioata de epilare totala a pasaricii. Nu trebuie sa faci absolut nimic, trebuie sa accepti situatia sau sa o lasi in pace si sa-ti cauti alta fata care este stearpa precum desertul Sahara. big grin

| mihai69 a răspuns:

S-o jumulești! Aia sigur nu e păsărică - dacă era, dădeai de pene, nu de păr!

| Daniel9988 a răspuns:

Si ea ti-a pus mana pe cap si a dat de par.Ce ar trebui sa faca?

| andrey69 a răspuns:

Data viitoare baga mana la veverita cu bricheta in mana si daca are par da i foc happy

| AsaMaCheama a răspuns:

Un pieptan si dai bataie tata!

| OrbulCuVedere a răspuns:

Sa il mananci

| TheWolfy a răspuns:

Vezi ca te prinde ciupacabra