| DidiChanx3 a întrebat:

Ce sa mai cred? Am cunoscut acum o luna un baiat ft dragut pe care il plac mult si una din cele mai bune prietene sta aproape de el si il cunoaste si o zis ca el ma place dar de o saptamana ii cu una nu stiu ce sa mai cred? _? mai are rost sa vb cu el? Funda puppy dog eyesm

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Daca chiar tine la tine ori face o gluma, ori vrea sa te faca genloasa sa vada daca u il place. De obicei baieti sunt putin mai ciudati in pragul adolescentei, bine depinde de fiecare. Adica azi o vor pe unu maine le place alta, dar sunt si baieti de treaba. Intai trebuie sa vezi in ce categorie il bagi la cei buni sau rai. Inca ceva foarte important. Trebuie sa fi sigura pe tine, adica sa nu-i placi numa bicepsi si corpul sau bine lucrat ci si mintea. Trebuie sa aiba si minte in afara sa fie dragut, altfel te va insela. '
Mai este posibilitatea ca asa zisa prietena a ta sa te minata, nu stiu ce relatie aveti voi eu o zic ca pe o posibilitate. happy
Daca chiar ti la baiatul asta, cu adevarat, eu zic ca nu merita sa-l pierzi. Urca si tu o treapta nu o lasa pe fata aia sa ti-l ia atat de usor. Stai pe langa el vorbeste cu el, glumiti, fa ceva ce sa te scoata pe tine in evidenta. big grin
Iti urez succes si scuze daca te-ai suparat, dar asta e parerea mea.big grin

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca are prietena, nu te baga in relatia lui. In primul rand pentru ca nu este frumos. Dar ai putea macar sa te imprietenesti cu el... Sa sti ca unui baiat ii poate place de mai multe fete, asa cum unei fete ii poate place de mai multi baieti. Incearca macar sa te imprietenesti cu el. ^_^

| zմzմツ a răspuns:

Multi baieti sunt cu unele fete doar ca nu au ce face. poate el te place si ii este rusine sa te intrebe daca vrei sa fii cu el.eu zic sa speri in continuare si sa te apropri de el ca o amica pana gand veti fii un cupluhappy