| Catenstein a întrebat:

Heii deci este un baiat pe care l-am cunoscut anul acesta [la liceu este cu mine in clasa]
Eu cred ca ma place deoarece se uita la mine in timpul orelor si cand ma intorc la el face ochii mari si apoi se preface ca se uita in alta directie chestia care ma amuzalaughingmereu ma face sa radhappylaughing dar nu stiu cum sa il fac sa imi spuna ce simte cu adevarat nu vreau sa il intreb deoarece nu stiu exact ce va zice mai ales ca sunt la inceputul liceului si el cunoaste tot liceul ca el acolo a facut generala ...nu suntem prieteni ff buni il stiu de o saptamana ce draqrolling on the floor dar imi i-a >apararea:"...si mi-se pare draguthappy eu il plac mult e dulce si dragut pacat ca are nasul cam mare si fumeaza[nu ca ar fi o problema ca si eu Am FUMAT si asta nu ma deranjeaza prea mult]
cum sa il fac sa spuna ce simte?batting eyelashes:-

Răspuns Câştigător
| Deeutzica a răspuns:

Fata e clar te place ce mai stai pe ganduri dar tu il placi