| miru19 a întrebat:

Ce sa mai scriu pe blogul meu?

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Blogul e pagina ta personala. Acolo ar trebui sa scrii ce simti, ce iti place, ce iti atrage atentia in mod deosebit, sa abordezi diverse subiecte din sfera ta de interes. Numai tu stii ce si cum iti place.

| FirstState a răspuns:

Scrie intrebari logice

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_7577 a răspuns:

Ai putea scrie foarte multe de ex :poezii, asta daca te pricepi, sau poti inventa povestioare amuzante aici iti poti folosi imaginatia :D sau poti povesti intamplari amuzante din viata ta;))( poti sa mai infloresti putin intamplarea.adaugand chestii mai putin reale ) sau http://thegirloftomorrow.deviantart.com/gallery/ poti sa te inspiri si de aici. apropo "scrisoare catre alex" sa citesti ca e genial.:D sper ca te'am ajutat cat de cat;))