| cristynaGoldenRose a întrebat:

Ce scopuri aveti intr-o relatie? ..adica la ce va ajuta, cu ce sunteti de acord, cu ce nu? Care ste farmecul ei?

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Scopuri: sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce scopuri aveti" rolling on the floor rolling on the floor
Pai eu am scopul sa fac sex cand vreau, cum vreau, si sa nu dau bani pe asta rolling on the floor rolling on the floor
PS. Din pacate nu mi l-am indeplinit in totalitate niciodata rolling on the floor rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehehe...Eu am pututttbig grinbig grinbig grin.
Sau cand ma dor oasele o chem sa-mi faca masaj, mancare alea alearolling on the floor).
Pai ori e fata de fata ori ce facem aiceabig grin.

| Cosmotel a răspuns:

Nu am niciun scop anume..las sa decurga totul de la sine tongue

sau na, scopul este sa-mi petrec timpul cu cineva, nu singur.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Iubirea are farmecul ei cand este impartasita de ambi parteneri, faci sacrifici, te ajuta foarte mult sa fi fericit, sa simti pe cineva langa tine la bucuri si la necaz, sa poti vb deschis fara rusine, si sa te eliberezi de toate relele, totul ar trebui sa fie de comun de acord, nu ca eu sunt si tu nu, trebuie sa cadeti la o conluzie impreuna,

| Allergikaa a răspuns:

O relatie o legi atunci cand ai nevoie de cineva sa te sprijine, sa-ti ofere niste clipe dulci si sa te faca sa te simti frumoasa si iubitahappy.
Ea se bazeaza ori pe dragoste ori pe atractiehee hee, daca icerci sa te gandsti la scopul unei relatii, nu are intotdeauna unul.
Doar daca partenerul are bani sau cum zicea MailDaemon, vrei sex gratishee hee. Cum tu esti fata nu cred ca ar trebui sa te axezi pe al 2-lealaughing. Sper ca te-am ajutat:X!

| Deea1111 a răspuns:

Nu stiu nu am avut niciodata o relatie si nici nu astept nu nerabdare astalaughing

| angel11 a răspuns:

Nu am neaparat un scop...ma indragostesc si gata, totul vine de la sine, nu poti iubi obligat fortat. Daca sunt intr-o relatie sunt si fericita, dragostea iti arata cat de frumoasa este viata...pentru ca la sfarsitul relatie ajungi sa suferi si atunci o sa pretuiesti mai mult clipele frumoase. Logic ca nu sunt de acord ca persoana de langa mine sa ma insele, iert o data de doua ori pana cand imi dau seama ca este mai bine fara el big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel11):

rolling on the floor rolling on the floor
Tu esti pit*zi aia faiant*zista, de te-ai lipit toata pe peretele de la un dus comun, cu bateriile smulse?
Zi ca nu, plizz! rolling on the floor rolling on the floor