| aripifrante a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Sunteti de acord sa aveti o relatie cu o fata care stiti ca in trecut s-a mai culcat cu prieteni de ai vostri, sau pur si simplu nu mai e virgina? Va deranjeaza lucrul acesta? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Cedry2k1995 a răspuns:

Pentru mine e important nici nu m-as gandi sa am o relatie cu o fata care a fost cu mai multi din prietenii mei doar sa am o aventura de o noapte cu ea si atat. daca mai vrea inca odata nu ma supar dar sa nu am nici o treaba cu ea sa facem sex si atat ia poate sa mai fie cu inca 10 nu ma intereseaza atata timp cat nu am o relatie cu eatongue

5 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Sincer, eu nu as fi de acord sa am o relatie cu o fata care s-a mai culcat cu prieteni de a mei. Chiar daca as incerca sa nu para ca e asa, m-ar supara acest lucru de fiecare data cand m-as gandi la asta.

| DevilLife a răspuns:

Nu.nu vad care ar fi problema.adica toti cautam ceva experimentat.baietii cauta fete care sa treaca oralu cu brio si noi fetele cred ca dorim totullaughing

| whatever_3916 a răspuns:

Niciodata nu m-as cupla cu o fata care in trecut a fost cu un prieten de-al meuwinking

iar fata cu care as avea o posibila relatie numai e virgina pentru mine nu e nicio problema, daca ne intelegem bine si totul e okwinking acest aspect chiar nu conteaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam penel sa stii ca sia traso cu alt cineva

| s3by a răspuns:

Ce are? Depinde cu cati dintre ei s-a culcat si ce a facut cu gura tongue