| ĂăăAlexandra a întrebat:

Ce se face cu acel lubrifiant de la DUREX? Tot vad reclame cu " o picatura de placere ". Pentru ce si unde se aplica?

Răspuns Câştigător
| Alexutsza a răspuns:

Lubrifiantul il folosesti inaintea contactului sexual. Iti ungi 'partea masculina' adica pedisul cu el. Ca sa alunece mai bine in fundul sau ma rog, in pi**a femeii.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlinaPristavu19 a răspuns:

Lubrifiantul se aplica pe penis pentru a putea aluneca mai bine dar tu cati ani ai (apropo)?

| capcaunuu a răspuns:

Te dai pe frunte cu jumatate din lubrifiant, si mananci cealalta jumatate. Apoi faci sex, si o sa te simti bine;-)