| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla atunci cand 4 minori intretin relatii sexuale cu o alta minora (pe rand) cu acordul ei, iar aceasta ramane gravida?

20 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce-ai facut, gogule?

| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz dupa nasterea copilului se vor preleva probe pentru a se determina al cui este ADN-ul transmis si se va stabili care dintre voi este,, taticul'' adevarat. big grin

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Poate sunt 2 tatici. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca minora este in perioada fertila, este posibil sa ramana gravida si sa nasca cvadrupleti.

| SG1995 a răspuns:

Mai nu esti tu aia care ai zis ca ai facut anal, acum ai facut si vaginal, damn si cat de scumpe sunt acum prezervativele, ce sarantogi, puneati scolo 8 lei si nu exista dilema asta.

| Goete a răspuns:

Se naste un copilas cu patru taticuti happy

| DaniTDCI a răspuns:

Ati facut prostioare copilasi si acum va e frica? va doresc multi copii frumosi, bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Kirro a răspuns:

Pai cred ca trebuie plătită o taxa de intretinere la copil daca fata îl naste, daca baga avort cred ca o sa aveti doar necazuri cu parintii si chestii de genu, dar cati ani ai? si de unde esti?

| SG1995 a răspuns (pentru Kirro):

Are 14 si cica de ziua ei a facut sex cu 4 tipi.

| Kirro a răspuns (pentru SG1995):

Off Doamne, si-a distrus viata... asa is copiii din ziua de azi, la 14 ani sa faci sex? Pe vremuri la 14 ani luai bataie, nici nu se vorbea despre asa ceva, acum numai prostii...

| SG1995 a răspuns (pentru Kirro):

De fapt vremuri la 14 ani fetele erau casatorite, cele de la tara, iar cele de la oras la 16-17 ani, daca vremurile de care vorbim sunt secolele 17-19 ca abia pe la sfarsitul de secol 19 cand femeile incep sa primeasca drepturi se schimba lucruriile, deoarece au si ele permisiunea societati sa aspire la o cariera.

| Kirro a răspuns (pentru SG1995):

Nu, ma refeream la vremurile putin mai apropiate laughing, când copii nu stiau ce e ala sex si tot felul de peostioare de astea... Adica la 14 ani munceau de picau din picioare si acum le trebuie sex, masturbare si alte chestii care sunt 18+ si asta doar din cauza sistemului cu educarea lor sexuala

| SG1995 a răspuns (pentru Kirro):

Draga daca perioada de care vorbim e acum 50-100 de ani iar bati campi, nici atunci adolescenti nu erau mai puri, si ei se masturbau si vorbeau despre sex, in plus la tara dupa ce faceai opt clase erai considerat matur deja, te puteai casatori... faza cu majoratul la 18 ani e ceva nou ce acum un secol de pilda nu exista la noi, dar sa nu deraiam de la subiect, diferenta dintre perioada contemporan si cea din secolul trecut consta faptul ca societatea in sine e mai dezinhibata in ce priveste subiectul, de exemplu acum 50-60 de ani nu gaseai porno, revistele fiind importate din afara tari in mod ilegal prin '70, dar chiar si asa adolescenti se adunau si vorbeau despre acest subiect buclucas. Mai apoi tu dai vina pe educatia sexuala, chestiune eronata, si atunci se stia de sex si se stia si de masturbare, doar ca acum spre deosebire dd atunci sexualitatea a inflorit in media, prin '50-'60 nu prea exista scene de amor in filme, acum putine filme nu le au, pana si in filmele pentru copii se fac aluzi sexuale. Cu slte cuvinte mijloacele media de promovare si informare a subiectului vaste, si mare parte din cantitatea informatiei e falsa, de fapt nu fapt ca copii sunt informati e vina, ci exact opusul acestui lucru, adolescenti nu sunt educati ca lumea, asa se face ca caprita de mai sus si-a tras-o cu 4 tipi. Majoritatea informatiilor cu toate riscurile si responsabilitatiile pe care sexul le aduce nu le sunt predate tineriilor, iar cand nu ai aspectul daunator al unui lucru e clar ca informatia nu e completa.

| Kirro a răspuns (pentru SG1995):

Dragule, acum vreo 7-10 ani pustii habar nu aveau ce dracu e ala sex, se duceau la mamele lor si faceau "mami ce e ala sex?" si mama le spunea "o sa iti spunem cand o sa fii mai mare", acum... daca intreb un pusti de 10 ani ce e ala sex se poate sa afli si ceva ce nu stiai...

| SG1995 a răspuns (pentru Kirro):

"Acum 10 ani"

Acum 10 ani draga vedeai scene sex gratuite la Tv, deci nu poti spune chiar ca nu se stia, uite eu sunt din '95 deci cu 10 ani urma in 2007 aveam 12 ani si iti garantez ca stiam ce e ala sex, ma rog nu aveam o idee completa ( gen nu stia ca masculul isi baga mititelu in femela), dar stiam, iar in generala avea colegi de clasa mai deschisi cand vine vorba de subiect si vorbeau pe tema (desi eu nu ma bagam), ideea ca cei din alte vremuri erau mai puri e falsa, in plus am deraiat de subiect deoarece initial vorbeam de adolescenti, iar ai adus acum in subiect preadolescenti, in orice caz in jur de 11-12 ani copii devin instinctual constienti de sexualitate, dar cum am zis majoritatea informatiilor de ansamblu lipsesc la adolescenti taman ca doza de informati pe aceasta tema si-o iau din filmele porno care nu ating nici macar virtual realitatea, mai apoi e si vina parintilor ca atunci cand vine vorba de sex subiectul este unul tabuu.

| Kirro a răspuns (pentru SG1995):

Mai bine las-o balta... oricum pe atunci nu avea oricine TV-uri si abonament la canaluri TV etc...

| SG1995 a răspuns (pentru Kirro):

Din 2005 majoritatea aveau.

| DiannaManole a răspuns:

Dragi copii, nenea google e aici. Inainte sa faceți sex, trebuia sa va informati de mijloacele contraceptive, gen prezervativ! Pe googu il folositi numai la jocuri, cand e ceva important nimic

| Andreea22ade a răspuns:

Ce se poate intampla cresteti copilul si gata