| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Inca nu mi-a venit menstruatia luna aceasta [nu vine regulat]. Luna trecuta mi-a venit pe data de 12.De 3 zile ma doare foarte rau spatele.De la ce credeti ca este?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

S-ar putea sa-ti vina iar menstruatia. Ai si dureri, asa se manifesta, unori te doare spatele, alteori te doare burta, alteori sanii, alteori nimic.

| veronika999 a răspuns:

Nu iti face griji..este de la menstruatie..se mai intampla sa ai dureri de spate, de stomac sau de cap.o sa treaca. sper ca te-am ajutat, te pup. fundita?