| alexxx122 a întrebat:

eu si iubita mea am incercat sa o facem pentru prima data acum 2 luni, a intrat foarte putin si mi-a zis ca o doare dupa eu mi-am dat drumul pe piciorul ei, si ei nu ii vine menstruatia regulat nu are simptome nu are absolut nimic si i-a venit menstruatia luna trecuta si luna aceasta exista posibilitatea de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ati putea incepe sa practicati petting-ul fiindca in mod sigur v-ar fi de folos/ajutor. De asemenea inainte de a mai incerca o noua tentativa de sex trebuie in mod obligatoriu sa pregatesti iubita prin intretinerea unui preludiu suficient de lung. Preludiul reprezinta o "pregatire obligatorie", situat inaintea sexului efectiv, perioada in care se efectueaza anumite pregatiri strict necesare care sunt efectuate/executate in vederea pregatirii pentru sex atat a femeii cat si a "pasaricii" acesteia. De obicei se practica/executa, mangaieri tandre, masturbari reciproce, sex oral de ambele parti toate avand scopul de a induce o relaxare totala, cat mai perfecta a muschilor vaginului si umezirea cat mai intensa a acesteia. Doar astfel vei putea spera ca iubita sa nu se simta "agresata"si terorizata de teama de a se repeta ceea ce a patit prima data. Succes!

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi sa o dezvirginezi cat mai "omeneste" posibil ar fi bine sa practicati o vreme pettingul pentru ca prin masturbarile reciproce sa i se largeasca catusi de cat vaginul, pentru a putea spera ca intr-un viitor apropiat sa o poti penetra mult mai usor cu aparitia unei dureri acceptabile. Fiindca dupa tentativa de dezvirginare s-a produs o menstruatie, acest lucru reprezinta garantia ca nu poate exista o sarcina in acest moment. O noua menstruatie intarzie sa se produca din cauza faptului ca ciclul ei menstrual este de tip NEREGULAT si intr-un astfel de caz nimeni nu poate anticipa momentul inceperii menstruatiei viitoare. Trebuie sa fiti linistiti fiindca nu exista nici un motiv de ingrijorare, insa pentru a elimina orice suspiciune trebuie efectuat un test de sarcina daca au trecut minim 21de zile de la ultimul contact sexual. Multa sanatate!

| alexxx122 explică (pentru corbulalbrosu):

Acum 2 luni am incercat sa o facem de atunci nu am mai facut absolut nimic

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alexxx122):

Ati putea incepe sa practicati petting-ul fiindca in mod sigur v-ar fi de folos/ajutor. De asemenea inainte de a mai incerca o noua tentativa de sex trebuie in mod obligatoriu sa pregatesti iubita prin intretinerea unui preludiu suficient de lung. Preludiul reprezinta o "pregatire obligatorie", situat inaintea sexului efectiv, perioada in care se efectueaza anumite pregatiri strict necesare care sunt efectuate/executate in vederea pregatirii pentru sex atat a femeii cat si a "pasaricii" acesteia. De obicei se practica/executa, mangaieri tandre, masturbari reciproce, sex oral de ambele parti toate avand scopul de a induce o relaxare totala, cat mai perfecta a muschilor vaginului si umezirea cat mai intensa a acesteia. Doar astfel vei putea spera ca iubita sa nu se simta "agresata"si terorizata de teama de a se repeta ceea ce a patit prima data. Succes!

| vocea a răspuns:

Ti-ai dat drumul in ea nu are cum sa ramana gravida, deci stai calm.

| NH4OH a răspuns:

Nu, nu e însărcinată.
E o aiureală să stai după ea luni bune, odată ce vrea să se dezvirgineze. E normal să o doară, chiar și foarte tare. În ritmul ăsta peste un an veți reuși să o faceți. Ia și tu inițiativă și încurajeaz-o. Atata tot.

| alexxx122 explică (pentru NH4OH):

Imi spune mereu ca nu ii vine menstruatia si ma sperie

| NH4OH a răspuns (pentru alexxx122):

Înainte să se panicheze atât să citească pe net + teste de sarcină să aibă în casă.

| alexxx122 explică (pentru NH4OH):

Care sunt simptomele sarcinii?

| NH4OH a răspuns (pentru alexxx122):

Poți citi mai multe pe internet.
Dar cel mai sigur este un test de sarcină, crede-mă.

| alexxx122 explică (pentru NH4OH):

Dar ea nu are nici macar o simptomaa cevaa

| Adanos a răspuns:

Nu,e doar de la hormoni, stați calmi

| alexxx122 explică (pentru Adanos):

Poate sa fie si de la stres asta sau altceva?

| Florin99999 a răspuns:

Salut imi dai si mie un link cu filme xxx te rog?