| Dnsnsndnnd a întrebat:

Ce se întâmpla dacă am făcut sex și nu mi-a venit ciclul niciodata?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

NImic in mod special si nu poti ramane insarcinata, dar daca ai sub 15 ani risti sa ai multe probleme ca ti-ai inceput viata se xuala prea devreme.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata dar risti sa te alegi cu diverse afectiuni de natura ginecologica avand in vedere ca ti ai inceput viata sexuala de timpuriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata tu ai făcut sex la 10 ani? Ce a fost în mintea ta? Nu ești constienta de ceea ce ai făcut, dar sa știi ca poți avea multe probleme de sănătate? Chiar sunt curios ce naibii ai simțit la vârsta asta? (stiu ca poate nu ai 10 ani, poți avea 12, 13 dar riscurile sunt mari, iar diferența nu e mare)

| Danielachan a răspuns:

Mergi urgent la medicul ginecolog

| Lidiq a răspuns:

Se intampla ca esti o curva.