| Bozgi200 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă cu câteva secunde înainte sa ejaculezi te oprești pur și simplu și faci asta pe parcursul a mai multor zile?
乁( •_• )ㄏ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ejaculezi și atat. Nu apare nicio boala sau problema dacă aia întrebi

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Procedand asa cum ai precizat, NU se va intampla absolut nimic aparte sau ceva deosebit incat sa fie de luat in seama, exceptand faptului ca ai muncit ''fix'' degeaba si fiindca ti-ai si frecat plua inutil/degeaba si ti-ai consumat si o infima parte de energie fara rost. big grin Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nimic, nu o să mori.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nimic. Doar te masturbezi degeaba laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 explică:

Eram doar curios?

| darky83 a răspuns:

La a 17-a laba vei scoate pe fosa naviculara o caramida de sperma.

| neculaidenisa a răspuns:

Nu se intampla nimic doar ca n ai nimic de pierdut daca iti dai drumul