| Euu_1701 a întrebat:

Ce se intampla daca fac pipi si ma ustura? Inseamna ca am gripa porcina?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Asta inseamna ca esti pe moarte.si bunicu punea intrebari stupide inainte sa moara. imi pare rau...crying

| CoquineNoire a răspuns:

Ai racit la s. loboz

| dyyva a răspuns:

Inseamna ca ori ai cistita( adica ai racit daca ai stat uda la picioare sau ti-a fost frig) ori ai candida( care se ia de la wc public) oricum mergi la un medic

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Inseamna ca ai racit rau de tot sau ai facut prea mult sex

| Feliciann a răspuns:

Dermatovenerice scrie pe tine. Esti asteptat la analize

| regele1 a răspuns:

Asta sigur ii gripa aviata...

| albrosie a răspuns:

Siandrei u insinuezi ca ea /el sa isi scoata sau taie pasarica/penisul daca da ar fimisto dar nu vreau sa incerc

| Eu_7717 a răspuns:

Nuulaughing inseamna ca te`ai racit la burtawinking...Stai cu picioarele in apa calda si in cateva zile iti trece...

| TommyHilfiger a răspuns:

Ai facut prea mult handjob. Slow down!

| Andrei17 a răspuns:

Pe mine cand m-a durut maseaua, am scos-o.

| n0matterman a răspuns:

Esti infectact cu virusul HIV.

| Simona456 a răspuns:

Nu nu e adevarat asta inceamna ca ai o infectie du-te la doctorul de familie si spune-i pana nu o sa patesti ceva mai grav

| Lucian_5921 a răspuns:

Nui adevarat! poate ai gripa aviara! du-te urgent la dr sau direct la spital! bafta