| Anisia15ana a întrebat:

Ce se întâmplă dacă faci dragoste când esti pe stop?
Care sunt avantajele si dezavantajele?
Mulțumesc de răspuns!

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa accesezi www.seximus.ro si vei gasi probabil absolut tot ce te poate interesa in legatura cu sexualitatea si in plus articolele sunt scrise/redactate intr-un mod accesibil ca si limbaj si care sa corespunda cunostintelor tinerilor adolescenti. Succes!

| MedionTcO a răspuns:

Pentru ca este foarte mult de spus despre aceasta tema, ai dori sa citesti aici?: http://www.csid.ro/......u-4262286/

| Anisia15ana explică (pentru MedionTcO):

Desigur, mulțumesc!

| MedionTcO a răspuns (pentru Anisia15ana):

Oricand! Fundita?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru MedionTcO):

Si baietii care cer fundite sunt fete de treaba.

| MedionTcO a răspuns (pentru Necunoscut112):

Este vreo problema ca am folosit un diminutiv? Probabil nici nu stii ce e ala, dar trecem peste.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru MedionTcO):

Daca nu intelegi care e problema, chiar ai o problema. Normal ar fi sa nu ceri "fundita" ca nu te ajuta cu niciun rahat, cu atat mai mult ca esti baiat. E ridicol. Daca o primesti bine, daca nu, nu.

| NicoletaSimina a răspuns:

Probabilitatea de a lua o boala cu transmitere sexuala este una destul de mare.Ca sa nu te trezesti cu o infectie care sa-ti provoace usturimi, mancarimi, dureri de spate si abdominale, indicat este sa o faceti protejat. Sper ca te-am ajutat!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru NicoletaSimina):

Ah, daca faci sex in timpul menstruatiei iei boli cu transmitere sexuala, in rest, nu iei, nu? laughing))))))

| NicoletaSimina a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ba da, daca o faci neprotejat, poti lua.Dar in cele mai multe cazuri, te expui mai mult riscului de a lua boli cu transmitere sexuala in timpul menstruatiei, daca nu o faci protejat.