| Simanonima a întrebat:

De ce in timp ce îi făceam oral iubitului meu ii tremura picioarele?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Avea convulsii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il gadili

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca statea intr-o pozitie incomoda.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil se ținea sa nu ejaculeze sau poate era doar emoționatbig grin
In mod normal nu ar trebui sa se întâmple asta

| Simanonima explică (pentru Hyperion7):

Am înțeles mulțumesc

| VoidEternal a răspuns:

Ii era frig. Recomanda-i niste șosete groase.

| Simanonima explică (pentru VoidEternal):

Dacă ești copil și nu ai ce face acasă o să te rog să te abții și să numai dai răspunsuri fara sens
Mulțumesc

| VoidEternal a răspuns (pentru Simanonima):

"Nu mai"

Cu plăcere.

| ywar a răspuns:

Pe mine ma tine destul de mult si nu-mi tremura picioarele. Ma servesti si pe mine?

| Negoiu a răspuns:

De emoție și excitație. În cât timp a ejaculat?

| Simanonima explică (pentru Negoiu):

In vreo 5 minute

| andrey69 a răspuns:

De obicei ne tremura picioarele cand pozitia este inconfortabila sau muschii sunt extrem de solicitati.

| Andrwlu999 a răspuns:

Era prea exicitat

| Alexm333 a răspuns:

Cati ani ai? se poate ca nu stateai tu bine si el era flexat; da-mi mesaj pe alex_nb93@yahoo.com sa iti explic