| mario a întrebat:

Daca prezervativul aluneca in timpul actului sexual, ramane/ se pierde in corpul femeii? intreabre pusa special pentru ramy.big grin

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ramane in fundul vaginal si se extrage cu degetele.

9 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Da, si il scoti pe gura inapoi laughing

| Bubu_5492 a răspuns:

Mai ai multe intrebari d'astea copile?straight face

| alexgogo a răspuns:

Prezervativul este biodegradabil, iar vaginul secreta o substanta cu un Ph foarte mic, undeva pe la 1, 28 - 1, 31 care are proprietatea de a distruge orice se intepeneste pe acolo. De fapt, este un sistem defensiv natural al vaginului. Ai vazut, ca si dupa actul sexual, exista o usoara iritatie, nu?

| mario explică:

Mi. a placut rasp. tau, ai un oubig grin

| zarkon a răspuns:

Se dizolvă

| Ancuutsa a răspuns:

Inseamna ca ai putsa prea subtire!rolling on the floor

| vizi a răspuns:

Nu cred ca este fata asa idioata sa il lase akol ...sau sa il piarda laughing

| pedala_8708 a răspuns:

Se dizolva laughing)))...
eu cred ca la tine se pierde penisul in prezervativ.