| Diana4556 a întrebat:

Ce se intampla daca incepi sa te masturbezi de la 10 ani? Ma intrebat prietena mea si n-am stiut ce sa-i raspund. Funda

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Nu cred ca o sa ajungi la orgasm
cred ca o sa te doara
cred ca nu o sa ramai cu nici o impresie placuta
mai bine mai asteapta vreo 10 ani

9 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Ham...nimic? dar la 10 ani mai bine ati visa la papusi nu la masturbatstraight face

| raluca44 a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa se tina de carte ca o sa aiba ea timp si de masturbat, peste cativa ani.ce naiba ii arde de acum de asta?

| DnBSniper a răspuns:

Epic fail straight face

| teutonulxxx a răspuns:

Nimic...dar sunteti precoce tata!

| ionut9708 a răspuns:

La 10 ani ar trebui sa va incaltati invers si sa va luati bluza cu eticheta in fata nu sa va ganditi la asa ceva, doamnee unde o sa ajunga tara asta oare?

| IonutSultana a răspuns:

Ramai insarcinata laughing

| PrincessConsuela a răspuns:

Iti cainta popii.

| wolfheart a răspuns:

Sa mai astepte ca acum nu e bine acum sa se distreze mai incolo are timpp

| Andreybros911 a răspuns:

Pai cred ca devii homosexual n-ar trebui sa faci asta macar sa saruti o prietena dar nu asta