| Matei4 a întrebat:

Ce se intampla daca ma masturbez strangandu mi penisul adica prind in pumn cu totul

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Obtii un alt rezultat decat in mod obisnuit!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce vrei sa incerci sa faci cu penisul tau, seamana mai mult cu o zdrobire ori cu o forma mai aparte de... stoarcere dar in mod sigur in nici un caz nu poate fi considerate masturbare. Dar mai stii? big grin

| Matei4 explică (pentru corbulalbrosu):

Se poate intampla ceva grav?

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Matei4):

Dacă nu curge sânge, nu, nu se poate întâmpla nimic grav, stai liniștit!

| mihai69 a răspuns:

Nimic, ce ai vrea să se întâmple?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau.

| agrisan a răspuns:

Nu se poate intampla nimic, doar ca daca strangi prea tare, se poate sa te doara.