| Barajag a întrebat:

Ce se intampla daca nu fac dragoste sau sex o luna?hee hee

Răspuns Câştigător
| AsU_2581 a răspuns:

Nu se intampa nimic, doar ca o sa ai o pofta nebuna dupa atat timpbig grin

38 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Absolut nimic. O sa ai mai mult chef dupa aceea.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In functie de zodie, temperament si calitatea experientelor erotico-sexuale anterioare si frecventa cu care te-ai obisnuit poti trece foarte usor, sau te pot chinui hormoneii, poti simti dupa vreo saptamana disconfort usor, nemultumire, apetit alimentar crescut, (poti compensa cu ciocolata!) stare de nervozitate crescuta, iti poate sari tandara din orice, nu-ti gasesti locul, tot ai vrea, dar nu ai! Poti simti si nevoie mai mare de somn, baie, dus, shopping, alcool...
Dar tu esti fata isteata si ai sa te descurci!

Alte răspunsuri
| JeSa a răspuns:

E in regula...tongue, totusi numai ezitawhistling, asta ca sa nu-ti pierzi din pofterolling on the floor)tongue

Alte răspunsuri
| zeeeeeex a răspuns:

O sa ai o "pofta" foarte mare dupa luna respectiva si vei rupe hainele fericitului tau iubit, sot, amant etc big grin

auran
| auran a răspuns:

Se umfla sanii, te dor ovarele, vrei sa-ti mai spun... laughing

| Sara2 a răspuns:

O sa mori de iubire sad

Alte răspunsuri
| albastrel a răspuns:

Eu devin nervoasa, ma cert cu toata lumea din jur si in final... il violez pe prietenhee heebig grin

| lostcontrol12 a răspuns:

De murit sigur nu mori, dar probabil vei deveni nervoasa mai tot timpul si nu te vei mai gandi la nimic altcevalaughing
Eu iti recomand totusi sa faci.:*

| julieta a răspuns:

Nimic rau doar ca hormonii tai vor lua razna happy O sa ai o pofta mai mare de sex, dragoste. Spun din proprie experienta happy

Alte răspunsuri
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ursulika ce faci?

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Nimic. Este ca şi cum ai lua un concediu la serviciu, după o pauză de o lună de zile cred că o să ai mai mult spor.

Pa, Pa!

| Lavy_4392 a răspuns:

Nimic...eu ar trebui sa fiu moarta sau la nebuni de un an jumatewinking

Alte răspunsuri
| Brotacelu a răspuns:

Faci mai rau ca fumatorii cand incearca sa se lase laughing) rolling on the floor)

| ☺Clau☻ a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic tongue

Alte răspunsuri
| Cryzy a răspuns:

Nimic. Poate doar in acel timp iti creste pofta de sex. Nimic mai mult tongue.

Alte răspunsuri