| lucians22 a întrebat:

Ce se intampla daca se intretine relatii sexuale de la 12 ani

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Organismul nu se mai dezvolta corect si la 20-30 de ani exita poibilitate a nu mai poti face copii. Si daca fata are menstruatie poate ramane gravida si nu poate duce sarcina. Stiu ca faceti asta numa din curiozitate dar mai bine abtineti-va.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e recomandat sa iti incepi viata sexuala la 12 ani, esti predispus la boli

| Vix999 a răspuns:

Nu este ok nici din punct de vedere psihic, nici fizic.
Corpul abia incepe sa se dezvolte si nu este pregatit pentru relatii sexuale.
Psihicul nu este pregatit sa accepte consecintele unei fapte de genul asta.
Cu alte cuvinte, ramai copil ca e mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| LaNaibaa a răspuns:

Iti sfarami copilaria

| Forev3rAlone a răspuns:

Apar multe complicatii.Nu mai cresti corect si altele. Oricum, mai bine mai asteapta.

| Crisstttina a răspuns:

Vezi-ti de copilarie happy lasa sexu.

| alionadoareu a răspuns:

Pai in afara unei deformari de personalitate grave, diminuari simtitoare a normelor morale si hm... sarcina nedorita la pachet cu boli cu transmitetre sexuala, nimic grav.

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Nimicstraight face
foloseste prezervativ si vei fi bie!winking

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Ingerintunecat92):

Ma. nu incuraja copilu. iese urat

| mangojump a răspuns:

O sa ramai ipotent...fii cuminte si mai asteapta macar 3-4 ani.