| Alii19 a întrebat:

Ce se intampla daca te doare în timpul actului sexual? Țin sa menționez ca nu mereu!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce te doare in timpul actului sexual?

| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia de disconfort sau durere poate sa apara in timp ce este intretinut actul sexual, doar in cazul in care mucoasa vaginului este afectata de o infectie bacteriana care provoaca vaginita, sau in cazul in care in vagin exista o leziune, sau o rana nevindecata care a aparut in urma unui act sexual care a fost intretinut in mod brutal, violent. Insa in cazul precizat in aceasta intrebare cel mai probabil este vorba de o vaginita netratata. Ar fi indicat sa fii consultata ginecologic pentru a se stabili natura infectiei si prescrierea tratamentului de urmat. Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Esti fata, baiat, tramvai?
laughing

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca nu este important sexull pe care si il identifica. Poate sa fie barbat, femeie, transexual, travestit, toucanosexual asta nu e important, a pus o intrebare vrea un raspuns

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Te doare pentru ca este un pacat

| Violleta2022 a răspuns (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Copii mici ca tine, nu ar trebui sa dea raspunsuri la sectia asta, pentru ca, nu au habar.
In nici un caz nu doare, pentru ca-i pacat.

| Quassaar a răspuns (pentru Violleta2022):

Câtă răbdare trebuie sa ai?