| Bsbsbsbsbsb a întrebat:

Ce se intampla după ce îmi dau drumul in prezerv., îl dau jos? Uit sa ma șterg pe penis și pun alt prezervativ și continui actul sexual?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Numai sa poti sa o faci imediat.
Asta cu uitarea se cheama neglijenta.

| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativul folosit se arunca la gunoi, dupa ce-l imapchetezi in putina hartie igienica.
Dupa care mergi la wc si urinezi si apoi te speli cu apa calda si sapun pe penis si prin faldurile lui, ca sa elimini toata sperma ramansa.
Alt act sexual, necesita alt prezervativ nou si curat, pus pe un penis curat, ca se poate rupe prezrevativul si sperma ramasa pe teava curge in vaginul fetei, putand sa o lase gravdia.

Nu am inteles partea aia cu: arunci prezrevativul imedita cum ai terminat, apoi pui alt prezervativ si continui.
Ce continui?
Odata ce ai ejaculat, partida sexuala s-a terminat si dureaza cel putin juma de ora pana penisul intra din nou in erectie si poate sustine o alta partida sexuala.

In orice caz, este nevcesar sa inveti sa-ti faci o igiena corecta la organele sexuale, atat inainte de fiecare partida sexuala cat si imediat dupa sex, fiindca te fereste de BTS dar si de a lasa accidental femeia gravida.

| Goete a răspuns:

In acest caz ce se intampla este ca ti-ai dat drumul in prezervativ, ti-ai pus altul si ai dat la buci mai departe.
Foarte bine, si fata trebuie "sa-si dea drumul"

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Putina igiena nu strica, dar ma rog.Referitor la intrebarea ta, nu se intampla nimic.Atata timp cat iti pui un alt prezervativ, nu lasi fata insarcinata.

| Goete a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Nu spune tu ca strici momentul cu "putina igiena" cand **** ii va fi impachetata in plastic... si fata asteapta continuarea

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Goete):

Sunt foarte curioasa, ce barbat poate sa continue imediat, dupa ce a ejaculat? Daca tu poti, bravo tie, dar din cate stiu niciun barbat nu poate sa continue imediat actul sexual dupa ejacularea intensa.Cu ce am stricat eu momentul, ca i-am zis de putina igiena, pe bune?

| Goete a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Te inseli amarnic, Eu si majoritatea puyem continua FARA OPRIRE dupa prima ejaculare

| AliceM99 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic