| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa zicem ca sunt cu prima fata, mi-am dat drumul, dupa aceea ce fac mai continui actul sexual chiar daca mi-am dat drumul?

6 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

O sa fi epuizat, daca ea nu a ajuns la orgasm o ajuti si pe ea happy, dupa te culci laughing. Depinde, daca crezi ca mai esti in stare continui cat vrei happy

| Brâncuşi a răspuns:

Faci pana cand ai chef...Ce conteaza asta? Daca mai ai placere da, daca nu va opriti.

| stpu a răspuns:

Te opresti, oricum nu vei mai avea cu ce sa continui. Te opresti, scoti prezervativul, il arunci. Pe urma daca iti pasa de fata ii spui vrajeli de-alea ieftine(ce frumoasa esti, ce buna, ce te mai iubesc), daca nu-ti pasa - pleci. te duci acasa, deschizi o bere, mananci bine, te culci si cand te trezesti mai dai o masturbare de-aia de 25 de min din amintirile din seara trecuta laughing

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Daca mai poti, continua!

| cristinel87 a răspuns:

Daca te mai tine... poti sa continui.

| justrabbit a răspuns:

Astepti 5 minute si ii spui sa te ajute si ea ca sa se ridice soldatul laughing acum depinde si de chef, daca este iubita ta sigur se ridica daca nu mai greu laughing