| Cscern a întrebat:

Am citit undeva că femeile sunt diferite când vine vorba de sex. De exemplu, am auzit că femeile slabe și înalte au vaginul strâmt, femeile care au șolduri sunt foarte strâmte și au vaginul foarte fierbinte iar femeile scunde pun mai mult accent pe dimensiunea penisului întrucât vaginul lor este mai lung, mai încăpător. Din experiența voastră personală, ce părere aveți cu privire la acest studiu făcut pe femei? Credeți că vaginul unei femei are legătură cu construcția fizică, cu corpul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai porcarii auzi tu la radiosant, ca nimic din ce bati campii nu-i real sau adevarat!

Vaginul femeii este un oragan elastic, plin de musculatura care se poate tripla cand este excitat si poate intra orice penis pana la 20cm, fara probleme.
Excitarea vaginului si producerea oragsmelor vaginale tine de masura unui penis, atat lungime act si grosime, dar extrem de important de priceperea barbtului care stie sa-l manipuleze si sa tina cat mai mult actul sexual.

Nu are absolut nici o importanta ca femeia este scunda, inalta, grasa sau slaba, ca de satisfactia vaginala a femeii este responsabila doar barbatul si organul lui!

| mihai69 a răspuns:

Desigur, la fel de mult cu cât are legătură nasul/ palma/ talpa etc. cu lungimea penisului.

| peperonies a răspuns:

Nu stiu boss ca eu am **** mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CITEȘTE BINE și tu și alții.

TOATE femeile NU rezistă în poziția capră la penis de 20 cm.

Cea care VREA să facă sex așa RAGE DE DISPERATE și când NU mai rezistă SARE ea în față în 4 labe.

TOATE femeile înseamnă

- înalte și slabe de la 1.7 înălțime

- înalte și plinuțe - NU grase - tot de la 1.7 înălțime

- cam de 1.6 înălțime și slabe și plinuțe.

DIFERENȚA între TOATE femeile este la poziția misionar - cât intră penisul în ele FĂRĂ durere.

La unele mai mult, la altele mai puțin DAR la nici una NU intră tot nici în poziția asta.