| xxxlovexxx a întrebat:

Ce se intimpla cu fata icnd face sex prima data?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

I se penetreaza himenul, adica va fi dezvirginata sau nu, depinde de elasticitatea himenului persoanei respective.

kratos
| kratos a răspuns:

Nu mai este fata mare si poate sa o doara big grin

| Drums a răspuns:

Vine si intreaba pe TPU ce se intamplabig grin

| sbk a răspuns:

Se dezvirgineaza.

| lalala_5386 a răspuns:

Depinde de cum reactioneaza organismul, unele se ingrasa.altele slabesc(de obicei). Dupa prima experienta sexuala unele fete se mai dezvoltawinking

| xxxlovexxx explică:

Dar anume ce se intimpla cu fata in timp ce face sex prima data?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I se deschid orizonturile

| mytzzu a răspuns:

Se poate intampla sa mai vrei

| eros a răspuns:

Devine femee, inhata niste boli si se gindeste la urmatoarea partida...big grin