| RoninKuzuri a întrebat:

Ce se poate intampla daca faci sex anal?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te parfumezi pe dotare?!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai toate sansele sa-ti colorezi minunata ta "barbatie" in cacaniu daca nu se face clisma in pealabil.

| Oana92 a răspuns:

Depinde. Daca il faci cum trebuie si din dorinta/curiozitate, nu din obligatie, se poate intampla sa iti placa. Daca te grabesti sau nu treci intai prin partea teoretica se poate intampla sa te trezesti cu o gramada de chestii nasoale. happy

| Felys a răspuns:

Fisuri anale, hemoroizi, raspandirea microbilor, numai lucruri bune

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Daca, esti atent, poate placere

| Florin_Lucian_1994 a răspuns:

Sa te doara-n cur