| CosCosminCosminStefan a întrebat:

Ce se poate intampla daca i-am trimis profei de română mesajul,, Te iubesc!,, precizez ca ea are 22 de ani si eu 13, credeti ca o sa ma afecteze în vreun fel (noi eram mai mult prieteni, ne intelegem ok si am mai vorbit cu ea)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa rada de tine

| Jonas94 a răspuns:

Sigur, la 22 de ani, e profă de română, când la 22 de ani, abia termină facultatea, și mai trebuie și master ca să predea.
Du-te tare copcile și nu mai minți laughing

| CosCosminCosminStefan explică (pentru Jonas94):

Mi-a spus că părinții ei au dat-o la scoala la 5 ani, masterul l-a făcut paralel cu predatul la scoala si ă terminat cam acum o saptamana

| Jonas94 a răspuns (pentru CosCosminCosminStefan):

Și pe ce post e? E profa ta de română de la 15 septembrie?

| CosCosminCosminStefan explică (pentru Jonas94):

Dap

| Jonas94 a răspuns (pentru CosCosminCosminStefan):

Cel mai probabil se va amuza teribil de cele întâmplate rolling on the floor

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Jonas94):

Bine punctat... unii se plictisesc rau si isi imagineaza fel de fel de chestii...

| Sociopatul a răspuns:

Daca e tanara nu o sa-ti faca nimic, probabil ca o sa rada. Daca e batrana s-ar putea sa o belesti. As vrea si eu o profa la liceu de varsta aia, cred ca o faceam toti posta la liceu