| Aizenwe a întrebat:

Am o întrebare in legătura cu Facebookul. Am trimis un mesaj unei persoane azi dimineața (țin sa precizez ca am persoana respectiva la prieteni de câteva zile), arată bulina goală la Conversație, ca nu s-a livrat mesajul dar totuși arată ca a mai intrat pe Facebook. de ce se întâmpla asta?

Răspuns Câştigător
| răspundtot a răspuns:

Salut, nu-ţi fă probleme, Facebook are o grămadă de erori majoritate de design. Folosești versiunea clasică sau urâtul design nou? Doar retrimite mesajul

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

A inchis conversatia cu tine.