| marya a întrebat:

Ce simptome are infectia vaginala?(nu am asa ceva sunt curioasa)

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, de obicei cand ai infectie vaginala ai mancarimi, urinari frecvente, usturimi la urinare, secretii abundente si cu miros neplacut, dar depinde ce infectie ai, ca sunt mai multe tipuri de infectii vaginale, cea mai intalnita infectie e candidoza, care se poate lua foarte usor.

| danco a răspuns:

Da, da... si marmota... E a doua intrebare pe care o pui despre chestia asta. cam curioasa pentru cineva care nu are

| ingerell a răspuns:

Depinde de ce anume a fost provocata infectia
difera

| ingerell a răspuns:

Dar in general apar scurgeri vaginale