| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratament este mai bun pentru infectia vaginala?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Tratamentul prescris de medicul ginecolog.Nu amana, pot aparea complicatii.

5 răspunsuri:
| denisa_4752 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un ginecolog! acesta iti va explica ce este cel mai bine pentru tine!

| valy07kdpv a răspuns:

Nu cauta raspuns aycy (pryn babe)
consulta un medyk
cea may buna solutye
e corpul tau protejeazal
nu e nymik may valoros decat el

| Mircea_blabla a răspuns:

Eutanasia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cel mai eficace tratament este acela dat de medicul ginecolog în urma unor investigații amănunțite, inclusiv cu recoltarea secreție vaginale pe frotiu (lamelă sterilă).
Important: se tratează ambii parteneri și fără contact sexual pentru a preveni recidiva, lenjeria intimă obligatoriu din bumbac 100%, să nu fie prea strâmtă pe corp, schimbat zilnic și fiert.
Sănătate.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat