| Blueskyy1 a întrebat:

Ce simte femeia atunci când prietenul îi linge clitorisul și ea îl tot împinge cu capul în ea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Ce simte o femeie când îi se face sex oral?

Toate terminaţiile nervoase prind viaţă, iar vaginul ia foc. Mă gândesc fie că în scurt timp o să explodez, fie se plictisesc foarte tare. Depinde de cât de bine se pricepe partenerul happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Plăcere. Ce crezi ca poate simti?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt EXTREM DE CURIOS, sa vad daca va raspunde cineva, care sa si descrie impresile, senzatiile, placerile si satisfactiile retraite in acele momente. big grin

| QElenaBoghiu a răspuns:

Plăcerea!

| JustStitch a răspuns:

Placere si satisfactie