| anonim_4396 a întrebat:

Este ciudat faptul că nu simt nici o plăcere ( nu mă excit ) când prietenul meu se joacă/linge/etc. cu sfârcurile mele?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam ciudat.Este o zona erogena destul de intensa. Poate nu stie partenerul cum sa o faca.Schimba-l.Vorba lui Purec.

| Purec a răspuns:

Schimba partenerul laughing))

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu. La ambele sexe, sfarcurile sunt o zona erogena insa nu intotdeauna, datorita sensibilitatii sau insensibilitatii crescute. Astfel ca unele persoane nu simt nimic iar pe altele le doare. Nu e nimic anormal.

| Alcyon a răspuns:

Fiecare om are propriiile zone erogene. Nu e o regula.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu e ciudat dar e rar! poate mai trebuie explicat/indreptat ce nu face bine prietenul tau

| Andrei258 a răspuns:

Acum depinde de fiecare fata imparte nunde are acele zone erogene ale corpului ei dar da poate o problema asta in cazul incare nici in acele zone nu va excitati

| NoRegretsxx a răspuns:

Nup. Nici pe mine nu ma excita treaba asta.

| alexandrafocus a răspuns:

Nu cred, poate tu ai o alta zona unde te exciti mai bine laughing