| neoslays66 a întrebat:

De ce tot prietenul meu cel mai bun tot mă sperie și împinge când e nervos?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil tu il consideri prietenul cel mai bun. Se pare ca nu prea este.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca te manipuleaza si controleaza, de aceea face asta.
Vorbeste serios cu el sa inceteze si daca nu inceteaza, da-i papucii, ca nu-i nromal sa permiti asa ceva, nimanui.

| dullcat a răspuns:

Intreaba-l pe el? Nu putem sti daca asa alege el sa glumeasca, sa interactioneze sau are probleme de comportament si gestionare a emotiilor.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil te ia la mișto

| Xox0 a răspuns:

Ala nu-i prieten cel mai bun, e un frustrat.