| Monstrul a întrebat:

Fetelor, va simtiti implinite dupa sex chiar daca nu aveti orgasm?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

P.S. Nu-s fata, dar care NU au orgasm sigur nu o sa se simta implinite laughing.

| Ottakringer a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Chiar daca nu au orgrasm dar daca le faci tu sa se simta bine te asigur ca nu mai conteaza orgasmul asa mult happy

| Alcyon a răspuns:

Din pacate pentru femei orgasmul vaginal, din timpul actului sexual, e mult mai placut decat cel obtinut prin masturbare. Si prin urmare, produce o satisfactie deplina, ce nu se compara cu cea produsa de masturbare de ex. Deci da, e destul de frustrant pentru femeie sa n-aiba si ea orgasm.

| Blamely a răspuns:

Păi imaginează-ți că începi tu să-ți faci treaba și înainte de orgasm te aruncă din pat frumos și nu te lasă să termini. Ce zici, te-ai simți împlinit?

| IreneNemteanu a răspuns:

Depinde de motivul pentru care el a terminat iar eu nu. Daca se intampla uneori doar si ne iubim, este ok, sunt situatii de iinteles.
Daca este ca si regula... as discuta cu partenerul happy

| Alexiairs a răspuns:

Nulaughing De asta faci sex, dacă tu nu termini te simți împlinit?