| Marcris9008 a întrebat:

Buna fetelor. Am o întrebare pentru voi? Ce simțiți atunci când partenerul va face oral? Ați reușit sa aveți orgasm din oral?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, la oral simtim acelasi lucru pe care-l simtiti si voi cand vi se face oral, iar ca sa ajungem la un orgasm clitoridan, cel care face oralul, trebuie sa-si dea silinta si sa ni-l provoace (orgasmul) ca atfel oralul acela este facut degeaba.

Femeia are 2 feluri de orgasme, unul clitoridian obtinut prin cunnilingus sau actionare directa asupra clitorisului (cu jucarii sau degete) si un alt orgasm mult mai intens, cel vaginal, care se obtine numai cu un penis sau falus, in vagin.
Orgasmele femeii depind numai de priceperea barbatului.

| IreneNemteanu a răspuns:

Eu personal cele mai mari si dese satisfactii sexuale le am din stimularea clitoidiana. Mai rar prin penetrare si cred ca am incercat diverse forme/marimi/abilitati happy

| VoidEternal a răspuns (pentru IreneNemteanu):

Crezi dar nu esti sigura? big grin Pe cine sa mai intrebam?

| Marcris9008 explică (pentru IreneNemteanu):

Eu unul ador sa fac oral femeilor si sa ajunga la orgasm

| IreneNemteanu a răspuns (pentru Marcris9008):

Foarte frumos, dacă ar fi după mine, aș da o lege să o faceți zilnic?
însemnă că partenera ta e fericită

| IreneNemteanu a răspuns (pentru VoidEternal):

Știi cum e viața, uneori te poate surprinde când nu te aștepți laughing

| Marcris9008 explică (pentru IreneNemteanu):

Mege fericita, as incerca si cu alte fete sa vad daca ar fi la fel de fericite

| omulserios a răspuns:

Nu stiu, stai sa o intreb pe maica ta