| love95_9138 a întrebat:

Ce simtome incep sa apara cand ramai insarcinata?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand,nu-ti vine ciclul.
Pe urma,incep sa te doara sanii,ai ameteli,te simti obosita mereu si dormi,iti tot vine sa mananci,incepi sa ai "pofte"...
Oricum,depinde de fiecare organism in parte, fiecare femeie reactioneaza diferit, singurul lucru comun este absenta ciclului menstrual.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsa menstrei, grețuri și vărsături matinale, nervozitate, somnolență, tensiune și creștere a sânilor, apetit crescut alimentar, etc.
Pa, pa.

| Basketball23 a răspuns:

Pai in primul rand nu iti mai vine menstruatia... In al doilea rand ai greturi, ameteli, vomiti si parca ai si poftelaughing... fundita?big grin