| Iris_7838 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se poate face un site gen okazii.ro,ebay

2 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut pai daca vrei un site.ro sa aiba trebuie sa platesti nu stiu cat dar se plateste prin card

| Florin0110 a răspuns:

Daca vrei sa iti deschizi un magazin online, ar fi bine sa incepi cu okazii.ro. Ai acolo un buton,, Deschide-ti magazin''. Abonamentul lunar este de aproximativ 10 euro fara TVA, dar ai totul asigurat, cum ar fi pagina de comanda, template-uri, nu trebuie decat sa iti asiguri un stoc de produse pe care sa le pui spre vanzare.Pentru inceput, cred ca este mai bine asa, iesi mai ieftin decat daca iti faci un magazin online din prima.