| Dedelyna a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati? Dar vreau unul mare si patratos, cu camera de 13 megapixeli, memorie interna de 16 GB si sa fie cam pana in 14 milioane. Dau funditaaaa! :*

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!

Daca vrei tu atat de mult 3 tone de camera, poti incerca HTC Titan II!
Ecran de 4.7", Camera de 16MP si memorie interna de 16GB! De la 950Ron!

Dar daca este sa iti recomand un telefon mai...realist, acesta ar fi LG Optimus 4X HD!
Este QuadCore, ecran de 4.7", 16GB memorie interna, baterie mare ...nu are camera chiar de 13MP, dar nu poti spune ca este inacceptabila o camera de 8MP! Doar la 1100Ron! Chilipir!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

2 răspunsuri:
| Marylol a răspuns:

Nokia sau LG

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pai da toate Nokia lumia in afara de 610 si 710 sunt patrate si lumia 1020, 925 928 si 920 au camera fffffffff bunear mai fi la camera Nokia 808 purebiew cu 41 mpx la fel ca lumia 1020