| Awwwww a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu de care; voi de care imi recomandati? Vreau sa fie pana-n 1000 lei, diagonala 4, 5-5, memorie buna (pentru jocurihappy ), sa arate bine si sa pot sa-i gasesc carcasa in caz de ma plictisesc de cea originala.

6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

LG Optimus L9 II cred ca e cel mai bun la pretul asta, crede-ma, e un super telefon pentru categoria mid-range, adica a telefoanele de mijloc
http://www.emag.ro/......D8MRJBBBM/

| Cameleonnn a răspuns:

Lg optimus l9. Il am

| aFrEy a răspuns:

Ok pai uite
Samsung Galaxy S3
Iphone 5
Sau Nokia Luminia 610 asta al am eu funda

| Awwwww explică (pentru aFrEy):

Am precizat pana in 1000 lei

| hp8510p a răspuns (pentru Awwwww):

Daca poti sa mai pui 25 de lei peste acei 1000 de lei iti zic eu un site de unde sa-ti cumperi Galaxy s3 nou cu garantie 2 ani data de Samsung.Mi-am cumparat si eu acum 2 saptamani unul

| Nicolaeva_Galina_1995 a răspuns:

Iphone 5 si Samsung Galaxy cele mai normale si cum doresti tu. FUNDA