| anonim_4396 a întrebat:

Ce spune zodia in casatorie dintre barbat taur si femeie peste

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Spune sa mai pui mana pe carte si sa traiesti in lumea REALA!

| Malvina24 a răspuns:

As spune sa nu crezi in asa ceva! si eu credeam tot ca tine! eu sunt berbec si iubitul meu la fel! multi spuneam ca nu ne vom intelege ca ne vom desparti si pe net spunea ca ne vom desparti dar noi ne intelegem super! asa ca nu mai conteaza sfaturile de pe net!

Răspuns utilizator avertizat
| eugem35 a răspuns:

Nu este bine pesti taur

| evoke a răspuns:

Nu mai crede astfel de porcariistraight face Nu e adevarat nimicstraight face

Daca va iubiti si va intelegeti nu conteaza chestiile legate de zodiac si alte porcarii.
Ca acum daca il/o iubesti si nu sunteti potriviti la zodii o sa-l/o parasesti?straight faceNu prea credtongue

| bibishor a răspuns:

Daca va iubiti si vreti sa va casatoriti ce importanta mai are ce zodie sunteti...sa va iubiti frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune ca daca va iubiti si va doriti ca sa mearga casnicia totul va fi okbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru un Taur, Pestele chiar este o combinatie perfecta, cu poezia lui ciudata, cu sensibilitatea, întelegerea si spiritul de sacrificiu care caracterizeaza acest nativi aflat sub semnul lui Neptun cel datator de vise si ceturi. Pestele te va învata subtilitatea vietii traite la nivel artistic, altruismul, iar tu ai putea sa-l mai scoti în lume, sa-l ajuti sa aiba încredere în sine si, mai ales, sa-i dai o baza materiala (Pestii nu prea le au cu banii, nu-i intereseaza chestiile astea atât de lumesti), sa-l înveti sa-si administreze mai bine banii si sa nu se mai lase exploatat. Va veti simti bine împreuna, iar Pestele te va întelege si aprecia foarte mult, fiindca admira si respecta soliditatea si perseverenta, tarmurile si tarâmurile pe care se poate baza. În curând, însa, ai sa realizezi ca Pestele asta n-are nici un oscior de realitate-n trup! Nu-i nimic, ai sa-ti spui, ai tu simt practic cât pentru doi. Pe deasupra, nativului din Pesti îi place sa fie condus, asa ca si la capitolul asta combinatia este perfecta.

Pestele nu are un ego prea proeminent (unii înca se mai întreaba daca zodia asta ARE sau nu o personalitate proprie!), el este apa care ia forma oricarui vas, asa ca se va adapta foarte repede la stilul tau de viata. În plus, un dus rece de realism îi face bine din când în când si stie sa aprecieze un sfat bun. N-o sa se sprijine nici prea mult pe tine : cel mai adesea, are propriile lui planuri si proiecte.