| katia a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia intr-o casatorie dintre o femeie in zodia TAUR si un barbat in zodia SCORPION?

Răspuns Câştigător
| Locre a răspuns:

Nu inteleg de ce oamenii pot crede bazaconiile astea! Adica, sa fim seriosi, ne facem viata dupa zodii si dupa prezicerile lor? O relatie de casatorie este foarte importanta si nu trebuie sa te bazezi pe prostiile astea cu astrologia si asa mai departe.Si in ziua de azi, mereu te lovesti de horoscop! Este absurd totul legat de acest domeniu si niciodata nu am crezut in asta.De exemplu zi-mi tu Katia, conteaza tare daca taurul nu se iubeste cu scorpionu' si invers? Conteaza ce faci tu in viata reala, lasa prostiile.

16 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Intreaba un astrolog.

| L a răspuns:

Eu una nu cred prea mult in zodii, daca va intelegeti bine, aveti lucruri in comun`nu cred ca conteaza compatibilitatea intre zodiiwinking

| andalu a răspuns:

Bun raspuns Locre, cum voiam sa scriu si eu acelasi lucru ma limitez acum acum doar la a subscrie msj tau.

| Locre a răspuns:

N-o lua ca pe un repros, doar ca un sfat prietenesc.

| versavia a răspuns:

Iubirea nu tine cont de astre si alte prostii, daca se iubesc nu asta ar trebui sa fie o piedica.

| misiik a răspuns:

Principalul e sa stiti ce vreti de la viata si cum sa va realizati.Ingredientul principal este IUBIREA, fara ea nimic nu e.

| georggyy a răspuns:

Chiar conteaza asta?raised eyebrows
Important e sa va iubiti si sa fiti fericitilove struck

| katia explică:

Sunt de acord cu toate opiniile voastre.Eu sunt prima a spune ca nu am crezut, nu cred si nici nu am sa cred vreodata in zodiac! de exemplu nu? zic inteligentii lui "peste"cand Planeta Marte se uneste cu Planeta Venus, atunci CEI DIN ZODIA TAUR :vor primi o veste(cea mai mare tampenie care se poate auzi pe fata pamantului). Am vrut doar sa vad doar cati din cei ce dau rasp cred in asa ceva! mersi de rasp

| katia explică:

Pentru coco:daca o persoana la 24 de ani o chemi copil aia de 12 cum o chemi? bebe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred in zodii cind e in joc o casatorie.Mult mai important intr-o asemenea relatie mi se pare dorinta fiecaruia de a face ceva sa depaseasca limita subzistentei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt in zodia taur big grin...Asadar nu pot sa zic decat ca..."suna periculos" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca balantele si leii se iubesc cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca balantele si leii se iubesc cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori din tot sufletul, eu sunt nascuta in zodia Taurului, si crede-ma ca ma trec niste senzatii cand sunt in preajma unui Scorpion...

| Artesano a răspuns:

Este o legatura absolut naturala intre o femeie si un barbat.chestia cu zodiile ar trebui sa o lasati mai moale copii, e un lucru dezagreabil in ochii lui dumnezeu!

| geo_9179 a răspuns:

Sunt cu coarne