| Ymela a întrebat:

Ce spuneti de fetele care se dau la baieti, filtreza cu ei doar pentru a iesi in evidenta; presupun ca si baietilor le place,?!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Procedeaza bine. Doar nu merg toti dupa ele. Unii se mai satura sa umble dupa fusta lor

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca sunt fete tupeiste lipsite de inhibitii si prejudecati si stiu foarte bine ceea ce vor de la viata si cam cum/in ce mod sa procedeze sau sa se comporte pentru a fi sigure de reusita, pentru a-si atinge telul, a obtine ceea ce-si doresc. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa nu uite ca sunt fete si sa-i lase pe ei sa le curteze.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriielaaa a răspuns:

Le place atentia sa fie sufletul petreceri sa se distreaza finca lise pare amuzat cum baieti cad pe rad la picioarele lor asa ca na e firea lor fiecare fata e diferita unele timide, cumiti, obrajnice, rele, pote ca se vor sciba cad devin mai mari in ani, caracteru se schiba cu varsta.

| Ymela explică (pentru gabriielaaa):

Nu prea inteleg ce scrii.

| gabriielaaa a răspuns (pentru Ymela):

Scuze e felu meu de a ma exprima asa, spuneam ca asa sunt ele si ca suntem diferiti

| Ymela explică (pentru gabriielaaa):

Scrii gresit...nu e vorba de felul tau de exprimare