| Biutzaaaaa a întrebat:

Ce tehnici sa mai folosesc in sexul oral pe care il fac prietenului meu? Vreau sa il satisfac cat mai mult posibil.Baieti...cred ca voi stiti cel mai bine ce i-ar placea,dar fetelor... daca aveti si voi idei, ajutati-ma happy dau funda

Răspuns Câştigător
| Giuvaer a răspuns:

Din ce am citit pe sarite nu am vazut un raspuns concret.Ca e bine sau nu sa faca un oral 14-15 ani cat are, ramane la latitudinea ei.

Uite fata mea http://www.vice.com/ro/read/ghidul-vice-pentru-un-blowjob-bun
de aici de descurci singura, mi se pare cel mai bine scris articol pe tema asta.

P.S pentru baietii care vor sfaturi despre reciprocitatea acestui serviciu, gasiti pe acelasi site un ghid si pentru voi.

| Biutzaaaaa explică (pentru Giuvaer):

Multumesc mult! :*

122 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce faci tu? Ești bătaia lui de joc? Ce vârstă ai?
Îmi place la nebunie că știi să te respecți!
Pa, pa.

| Biutzaaaaa explică (pentru Legiuitoarea):

Ce e asa de rau? am 14 ani btw. Nu sunt bataia lui de joc.E cel mai bun prieten al meu si il iubesc mult.El stie asta si stie sa aprecieze ceea ce fac.

| Koshkin a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Esti o ploada. Stai linistita, nu esti singura curva de 14 ani. Toate din generatia ta sunt, stau cu gandul la **** de n-a vazut lumea.

| DeeaMarry a răspuns:

Sunteti prieteni cu beneficii, dar iti ofera afectiune. Te cam contrazici.
Oricum, e viata ta.
Daca as fi in locul parintilor tai as muri de rusine. Pacat ca la ei nu te-ai gandit, pentru ca intr-o zi or sa afle nu doar ei, ci majoritatea apropiatilor tai.
Intr-o zi o sa iti vina sa te dai cu capul de pereti, dar o sa fie prea tarziu.

| Biutzaaaaa explică (pentru DeeaMarry):

M-am gandit si la ei. Dar asta ne face fericiti si nu imi pot lasa parintii sa ma impiedice. Nu cred ca va veni acea zi in care sa regret ce am facut.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă la 14 ani practici sexul oral îţi dai seama ce vei face la 18 ani.

Degeaba venim noi cu argumente cu salvări că în capul tău e totul gol.

Tu chiar nu ai demnitate.

| Biutzaaaaa explică (pentru Dariusuu):

Am demnitate cum sa nu am. Nu inteleg ce rau in asta atat timp cat o fac cu persoana iubita. Nu sunt genul ala care sa faca la mai multi. Il iubesc doar pe el.

| Danysan a răspuns:

Si eu suspectez activitate nelegala pe TPU-Cred ca sunt si unele intrebari puse doar sa revitalizeze topicu.:-p

| aumih16 a răspuns:

Bravo tie ca iti place sa faci chestiile astea cu toate ca nu esti la varsta cu care poti face cu adevarat mai asteapta si tu oleaca si o faci chestiile astea la greu nu o sa te mai saturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Serios?
Habar nu ai ce "SPURCACIUNE" PRACTICI rolling on the floor
Voi nu mai stiti sa faceti dragoste?
Chiar asa iti place sa te injosesti in halul asta?
E grav mon cherie...
Te pup!

| Biutzaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Am 14 ani.Inca nu ma fac dragoste ca mi-e cam frica.De ce ti se pare chiar atat de rau? Cum adica ma injosesc? El apreciaza ceea ce fac si stie ca il iubesc mult.

| trance04 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar nu stie cum se scrie cuvantul dragoste dar sa mai si faca, de preludiu sau pasiune heee heeee este departe, as spune eu mai multe dar tac din respect pentru alti useri care dau sfaturi bune

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Buna!
FATA,nu-ti dai seama ca el pe-acolo elimina urina,sperma?
Mai bine du-te si linge o acadea, o inghetata, decat sa faci una ca asta.
Chiar nu ti pare scarbos, Doamne...
Asa stii tu sa te respecti?
Si apropo, ai doar 14 ani,sexul ar trebui scos din discutie TOTAL.
Pe mana mea sa fii,ce mama de bataie ti-as da,parintii chiar nu va mai supravegheaza deloc, trist ca nu mai stiti sa copilariti, la varsta ta ma jucam cu jucariile, sotronul, invatam.
Te pup!

| Biutzaaaaa explică (pentru trance04):

Cred ca nu ar trebui sa iti dai cu parerea daca nu ma cunosti. Stiu ce este aia dragoste, preludiu si pasiune deci ar fi cazul sa inchizi gura un pic.Cand nu ai ceva bun de zis mai bine nu zi nimic.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Sexul oral NU e rau si NU e injositor. Aprecierile indivizilor care au postat inainte sunt jenante, jignitoare si arhaice.

Poate ca unora li se pare ca la 14 ani o persoana indiferent de sex e prea putin dezvoltata emotional pentru a face sex. Pe de alta parte legea romana permite unei fete de 16 ani sa se si casatoreasca desigur cu acordul parintilor sau tutorelui asa ca depinde de fiecare.

Legat de usurinta si naturaletea cu care oferi sex oral unui partener pe care il iubesti iar el se declara satisfacut, probabil ca nu iti dai seama cat de speciala esti. Alti indivizi (a se vedea raspunsurile de mare angajament de dinainte) sunt cel mai probabil incapabili sa ofere placere deplina partenerului si le atrag atentia ca aceasta problema apare si la baieti, fiind multi carora li se pare gretos sa ofere la randul lor partenerei sex oral.

Cand faci dragoste poti explora fiecare particica din corpul partenerului avand la dispozitie trei simturi: vaz, miros si gust. A satisface oral partenerul sau partenera nu e nici jignitor, nici injositor si poate fi un preludiu excelent sau chiar un act in sine atunci cand nu esti pregatita pentru penetrare cum e in cazul tau.

Nu exista tehnici bune si tehnici rele in sexul oral, important e sa experimentezi si sa observi ce ii place cel mai mult.

| Biutzaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce elimina.Chiar in acel moment a eliminat sp... in gura mea.Nu mi se pare scarbos pentru ca il iubesc si atunci nu ma deranjeaza. Daca as fi auzit pe altcineva spunand asa ceva poate ca mi s-ar fi parut scarbos.si cum adica nu ma respect? Nu inteleg. Si sunt destul de mare ca sa fac asa ceva.Am 14 ani nu 4.Btw astea se intampla la scoala sau altundeva deci parintii nu stiu si nu au cum sa afle. happy

| Biutzaaaaa explică (pentru AlexanderAdrian):

Iti multumesc mult pentru acest raspuns. happy Ma face sa ma simt mult mai bine.Si ai dreptate in tot ce ai zis. daca ar gandi toti ca tine mi-ar fi mult mai usor. :* Btw nu pot fi considerata o curva nu? happy

| annna69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci e cel mai bun prieten al ei si il iubeste mult rolling on the floor))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Buna!
Ba bineinteles ca esti o landra in devenire de pe-acum.
Se vede ce educatie ai primit de la parinti de acasa, nu gluma.
Vai si amar de copilasii din ziua de azi.
Te pup!

| Biutzaaaaa explică (pentru annna69):

Ce e de ras aici?

| Biutzaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt o landra in devenire daca fac asa ceva unui singur baiat si de altii nici nu vreau sa aud.am primit o educatie buna dar asta a fost dorinta noatra deci...Copii din ziua de azi sunt ok deci nu mai critica asa de aspru.

| docil a răspuns (pentru annna69):

Si el o iubeste in gura!

| fotbalistata a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ce naiva esti

| Biutzaaaaa explică (pentru fotbalistata):

De ce spui asta?

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Iti dai seama ca lumea de aici te asociaza cu profilul de facebook si pot iesi vorbe despre tine pe tot internetul? daca vad parintii tai ca tu cu mana ta ai scris "si dat drumu in gura mea si nu mi se pare scarbos" pfoai

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asta incurajezi tu sa faca un copil de 15 ani? nu te gandesti ca va ramane fara mandrie si onoare in societate? daca in locul ei era fica ta care o vei avea peste ani de zile? tot asa i-ai zice? du-te si ia-ti **** fara pic de jena? sunt de acord nu e rusinos atata timp cat este sigura ca va ramane cu el restul vietii si ca la nervi sau la o betie cu prietenii nu va zice "i-am dat la **** aleia o gramada" vesi si tu ce spui frate ca e in joc viata ei aici daca iti pasa arata asta daca nu dispari!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru katy27k):

Bati campii. nu toate persoanele sunt jigodii asa cum crezi tu ca sunt.

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Si? garantezi tu pentru baiatul ala ca atunci cand va avea 17 ani si se va fi despartit de ea si se va imbata cu prietenii nu o va face sa se simta ca o panarama? garantezi tu asta? stai poti garanta asta pentru orice alta persoana de pe lumea asta? nu nu poti pentru ca la betie nu stii cum reactioneaza o persoana si chiar si treaza la nervi persoana e capabila de orice... si tu stii foarte bine asta dar vrei sa para ca ai dreptate ne mai auzim cand vei avea o fiica sa vad ce mai zici atunci si daca vei mai zice " nu toti sunt jigodii" asa nu sunt dar oricand pot deveni sau poate deja sunt tu crezi ca ea este capabila sa recunoasca un prefacut cand sta in fata ei si o minte in fata? nici tu nu ai putea lasa-te de sfaturi daca nu stii sa le dai

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru katy27k):

Coboara tonul si uita-te la "sfaturile" tale si apoi critica pe altul. Daca mergi pe principiul ca oricine se poate imbata, de fapt se imbata sigur si o porcaieste pe fosta prietena atunci iti urez celibat fericit pan la adanci batraneti.

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Uite eu inteleg situatia.fiecare aveti un punct de vedere si la ceea ce ai zis tu nu m-am gandit pana acum.un singur lucru stiu sigur.atata timp cat se poarta frumos si suntem foarte bine impreuna nu cred ca se va intampla nimic rau. oricum am 15 ani.sunt mare.nu stiu ce faceti asa mare taraboi.altii la 10 ani fac asta si lor nu le zice nimeni nimic.nu vad ce este rau in ceea ce fac.mai ales avand in vedere ca nu fac la 10 ci doar unuia.the one and only. Incercati si voi sa ma intelegeti

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Fi sigur ca la un moment dat se va intampla prietenii de la care te astepti mai putin te injunghie pe la spate tu in ce lume traiesti ai impresia ca totul este roz si ii zici unui copil de 15 ani ca isi poate lua m*ie linistita fara pic de jena...

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Si cand nu se va mai purta frumos? toata lumea in fata iti e prieten si pe la spate te vorbeste daca ai fi inteles te-ai fi orpit de mult din ceea ce faci.fi sigura ca nu tu te faci de ras ci parintii tai multi din scoala ta stiu totul oare ei nu le zic parintilor lor oare asa nu pot afla si parintii tai? le va fi rusine cu tine.si se pot intampla multe dar pe bune e viata ta dar mai tarziu o sa-ti para foarte rau iar daca nu iti va parea rau asta inseamna ca ori ai ajuns sa o faci de prea multe ori la prea multi oameni...

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

El nu va face niciodata asta.nu ma va barfi sau ceva de genul.il cunosc destul de bine incat sa imi dau seama.plus ca niciodata nu voi face altcuiva.el e singurul si unicul.the one and only.il iubesc doar pe el si asta nu se va schimba.il iubesc de ani buni.♥

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Tu chiar crezi ca te mariti cu el? nu nu o sa o faci si cand o sa te mariti cu altul? dupa ce ai facut-o atata timp o vei face si pentru ala ori te va convinge sa o faci si vor fi deja doi carora le-ai facut-o.

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu cred ca voi vrea pe altcineva.sa spunem ca ai dreptate.sunt doar 2 nu 100.deci.

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Tu nu vei vrea.dar el? nu cer sa intelegi ai doar 15 ani ti-am zis mai citeste pe la 17 oricum procentu de divort in zilele noastre e foarte riticat si de la 2 la 3 si mai departe nu e decat un pas. eu te intreb chiar ai vrea ca intr-o zi fiica ta sa faca la fel? gandeste-te bine

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu neaparat ca as vrea sa faca la fel dar eu as discuta cu ea despre asta si i-as respecta dorintele.cu totul diferit de cum gandesc parintii mei.stiu ce inseamna sa nu poti discuta cu parintii despre asta pentru ca sunt cam din alta era dar eu vreau sa o pot ajuta pe fata mea.eu oricum vreau 2 gemeni baieti.si asa voiam de mica.

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Si daca te mariti cu altul si apoi vine el la tine si iti zice aa noi eram prieteni cu beneficii nu vrei sa fim iar? o sa accepti si o sa il iseli pe viitoru tau sot ce el? sau daca nu o sa vrea mai mult de la voi dar o sa vrea sa ramaneti prietenii cu beneficii mere...ce vei face vei accepta sa ramai "prietena cu el" si te vei marita cu altul?

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu ma voi marita cu cineva decat daca il iubesc cu adevarat.asta nu cred ca se va intampla deoarece il iubesc prea mult pe el.ce va fi...va fi.voi trai si voi vedea.

| Capone2013 a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Buna. Incearca tehnica trage martanu de coade te va ajuta garantat

| LineGuide a răspuns:

Trebuie sa pleci incet, si sa maresti intensitatea pe parcurs, pentru ca asa devine interesant. Nu trebuie sa ti mult treburile pe loc, pentru ca intervine monotonia, si daca vezi ca un gest e mai excitant pentru partener, fa-l mai rar, si mai accentuat.
Mult noroc!

| Raiiiisa a răspuns:

Daca erai putin mai mare aveam cateva sfaturi sa-ti dau.dar asa, mai bine ma abtin.
Ai 14 ani nu 4, ok.Dar sa nu crezi ca la varsta asta esti destul de matura sau le stii pe toate.Mai ai multe de invatat in ceea ce priveste relatiile cu baietii si relatiile sexuale.
Tu practici sexul oral ca sa nu faci sex normal din cate am inteles.Asta e o prostie,daca tu nu ti-ai dat seama.
Tu nu iti dai seama ca el te apreciaza pentru placerea ce i-o oferi, nu pentru altceva sau ceea ce esti tu.
Dupa ce vei da de un baiat mai "finut" si o sa vezi atunci cat de placut este sa faci dragoste(saruturi, mangaieri, dezmierdari), pe langa sexul oral.
Ah da, pe langa asta il mai lasi sa se termine si in gura ta.
Asta denota respectul lui fata de tine.Multe femei nu accepta asta, si accepti tu.
Mai gandeste-te odata si invata sa-i prostesti tu pe altii, nu sa fii prostita.
Te pup:*

| Biutzaaaaa explică (pentru Raiiiisa):

Peste cateva zile implinesc 15 ani btw.Nu sunt chiar asa micuta.Nu vreau sa le stiu pe toate dar ma cam deranjeaza ca toata lumea spune ca sunt mult prea mica.imi dau seama pentru ce ma apreciaza dar sa stii ca chiar daca suntem doar prieteni cu beneficii am cunoscut mangaieri si dezmierdari de la el. Este minunat.Ma simt foarte bine.Ma simt iubita.Stie sa se poarte frumos cu mine in rest.Am acceptat sa se termine in gura mea ca sa il fac fericit daca asta isi doreste. dar iti multumesc ca mi-ai scris acest raspuns si as aprecia daca mi-ai da acele "cateva sfaturi" pe care ai putea sa mi le dai. :*

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Raiiiisa):

1. N-ai de unde stii ce apreciaza el la ea. Faci speculatii de parca ai avea un glob de cristal si citesti in el ce simt altii pe care nu-i cunosti.

2. Faptul ca termina in gura ei nu "denota" nici o lipsa de respect, denota ca le place si nu au inhibitii ridicole cum au altii pe aici.

3. Dai sfaturi tare "bune" Cu alte cuvinte daca o prosteste cineva pe ea e nasol, daca ea ar prostii pe altii ar fi foarte bine, nu? Ai o logica de numa numa.

4. Nici eu nu i-am scris tehnici tocmai pentru ca e la o varsta relativ mica, daca tot s-a apucat de sex oral la varsta asta e mai bine sa vina totul de la sine decat sa invete musai tehnici "perverse" cum ar spune unii.

| Raiiiisa a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Am inteles ca faci toate astea ca sa il faci fericit.Dar si tu trebuie sa fii fericita in acelasi timp, nu doar el.
Stai linistita, daca am scris ceva ce nu ti-a convenit, ignora. Oricum nu te-am jignit precum altii.

Prieteni cu beneficii, adica banii?

| Biutzaaaaa explică (pentru AlexanderAdrian):

WOW...Apropo mersi pentru tot ce ai zis AlexanderAdrian.

| Biutzaaaaa explică (pentru Raiiiisa):

Nu.prieteni cu beneficii sunt aceia care intretin relatii sexuale fara sentimente.el mi-a spus asta.Si nu iti fa griji, sunt fericita.Tot ce mi-ai scris a fost ok. :*

| Raiiiisa a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ai chef sa te iei de mine?
Foarte bine,nu ma deranjeaza deloc, ba chiar imi face placere.
Nu sunt aici sa dau raspunsuri pe placul tuturor, in special al tau.
Nu iti place persoana mea, ma suporti sau ma ignori, tu alegi.

1.Mi-am dat cu parerea la fel cum fac multi altii, inclusiv tu.Pentru ca aici nu avem de unde sa stim in totalitate si cu exactitate ce se intampla in viata fiecaruia.
2.Sunt unii care au inhibitii mult mai mari decat aceasta.Pentru mine asta denota si asta am spus, nu ce vroiai tu sa vezi, repet.Cu siguranta tipul se poate termina si altundeva.
3.Da pentru mine e mai bine sa prostesc decat sa fi prostita(asta in cazuri extreme).Si cred ca in cazul tuturor e mai bien asa.Nu cred ca tie iti convine sa te prosteasac o fata.
4.Nu ma intereseaza viata nimanui.Nu am jignit-o sau altceva. Daca pe ea nu a deranjat-o raspunsul meu nu inteleg ce treaba ai tu.Sau esti cumva tutorele ei?!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Raiiiisa):

"Tu nu iti dai seama ca el te apreciaza pentru placerea ce i-o oferi, nu pentru altceva sau ceea ce esti tu."

Aia e o afirmatie. Daca nu vroiai sa fie o afirmatie trebuia sa incepi cu "cred ca" sau "am impresia ca"

2. Prieteni cu beneficii e o expresie americana, inseamna prieteni care fac si sex. Nu se implica emotional doar ca pe langa a fi foarte buni amici isi satisfac si poftele sexuale.

3. Nu sunt tutorele ei, ma deranjeaza in general prostiile care se spun despre sexul oral. Imi pare rau ca unii nu stiu sa se bucure de trupul lor si al partenerului si au diverse inhibitii bizare pe care si le mai si expun in public habar n-avand de fiziologia corpului uman.

Cei care au vorbit bazaconii sa mai citeasca care din zonele urmatoare prezinta mai multe bacterii: gura, sau un penis spalat? (nu e vb de ce ai raspuns tu, am vrut doar sa comprim raspunsul)

| Biutzaaaaa explică (pentru Raiiiisa):

Multumesc pentru link.15 ani a implinit ieri :*

| KMaddieK a răspuns:

14 ani? :O si e decat "cel mai bun prieten al tau" din cate am inteles big grin, offf...

| Biutzaaaaa explică (pentru KMaddieK):

E prieten cu beneficii.cam asta suntem.

| 1DeadMemories a răspuns:

Daca de la varsta asta iti place acadeaua, e grav.Btw,cine a fost cu ideea? Sunt cupluri care ajung sa faca sex oral dupa ani buni de convietuire si tie ti a luat asa putin timp, sa ne dai si noua reteta.

P.S am impresia ca i la misto subiectul

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

De ce este grav? Nu-i la misto subiectul.Chiar asta mi se intampla.Ideea a fost a lui.Nu m-a intrebat chiar direct ci cu subinteles. Dupa ceva timp mi-a propus direct.Am acceptat.A fost chiar rapid daca stau sa ma gandesc. ^^

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Daca tu esti asa saritoare,nu mai e mult nici pana la actul sexual.Te ai gandit la consecinte, la faptul ca organele tale genitale nu s inca dezvoltate, ca n viitor posibil sa nu mai faci copiii, de boli nici nu mai pomenesc.
Asta te foloseste cat o sa poata sau pana gaseste alta fraiera sa o corupa.
Apropo, cati ani are el?

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

M-am gandit si la aceste aspecte.a implinit 15 ani ieri, iar eu implinesc 15 peste cateva zile

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Cred ca ar fi cazul sa vorbesti cu mama ta despre aspectele astea.Noi,aici, nu suntem in masura sa fim obiectivi dand raspuns unui minor.Nu i nimeni in masura sa ti faca tie educatie pe internet,daca ai ajuns sa faci lucrurile astea, inseamna ca exista o prapastie intre tine si parinti,nu exista comunicare.Tu, un copil fiind, visezi cai verzi pe pereti, nu esti constienta de cum te va afecta pe viitor o prostie facuta acum.
Iti doresc multa minte si nu mai cere sfaturi pe internet, cei mai in masura sa ti dea sfaturi sunt parintii.Doar ei iti vor binele.Noi, astia de pe net, suntem nimeni, si nu ne intereseaza ce se intampla cu viata ta.

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Nu pot vorbii asa ceva cu parintii.In primul rand ca ar fi jenant si 2. ei nu ar accepta ceea ce fac si m-ar inchide pe viata cred. daca asta e ce imi place mie si lui nimeni nu ar trebui sa incerce sa ne opreasca.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Hai ca o dai in "Romeo and Juliet"... mie fimea de mi ar spune asa ceva, i as explica de ce nu i bine si ce implicatii negative sunt, doar nu ma apuc sa i dau la oase ...in fine, totul tine de educatie, si cum se pare ca n ai primit o, faci ce te taie capul. take care

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Nu e adevarat.imi cunosc parintii si stiu cum ar reactiona.Am primit o educatie foarte buna dar mie asta imi place.That's it.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Pai vezi, aia nu i educatie ...fimea sta cu laptopul langa mine, stiu toate parolele ei de mess, fb ...stiu orice miscare face laughing)))) asta insemna interesul unui parinte

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Ba nu asta este regim de Hitler. laughing)) mai da-i si tu spatiu.

| docil a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Vrei sa dsicutam?

| Biutzaaaaa explică (pentru docil):

Despre ce?

| docil a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Vezi ca ti-am trimis mesaj! hai sa vb pe privat!

| katy27k a răspuns (pentru 1DeadMemories):

E varza generatia asta mi-e teama ce va deveni urmatoare...o sa-mi tin fata in lesa ca sa nu alerge dupa pl

| katy27k a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Adevaru e ca mailuri conversatii toate pot fi sterse...sunt unele chestiic are daca vrea sa nu le stii nu le vei stii niciodata cea mai buna metoda e sa o faci sa iti zica singura nu sa cauti tu pana si in cosul de gunoi

| 1DeadMemories a răspuns:

Si eu mi am inchis un cont aici, fix pe motivul asta, trolli care pun fel de fel de intrebari, doar- doar e raiting pe TPU ..sucks

| 1DeadMemories a răspuns:

Apropo,maica ta poate afla usor, e de ajuns sa dea cineva share la postarea asta la prietenii pe care i ai pe FB, se va gasi unul sa i arate,,, asa ca, mai subtire cu netul si cu tampeniile astea

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Mama nu are fb si nici nu stie sa foloseasca un laptop rolling on the floor))))))))) si am prieteni buni.nu i-ar arata

| varcolaccc a răspuns:

Imi pare rau dar chiar te judec aspru. Da esti mica sa faci asa ceva. Injositor nu dar prea mică da ai 15 ani dar sa stii cand o sa te maturizezi o sa iti dai seama de prostia asta sau poate ca nu. Il iubesti laughing la vârsta asta nu prea stiu ce iubire sa simți dar ma rog faci cum gandesti. Daca tie asa iti place sa faci e treaba ta dar sa nu vi aici si sa zici dupa ce ca i-ai facut m*** te-a părăsit. Mai rau ca tigani ajungem straight face Vai de pl noastră de romani. Scuzati expresia. Ps: In legătura cu judecatu. nu te judec am gresit ca nu eu am puterea de a judeca un alt om numai Dumnezeu asa ca gandeste-te pe viitor ce faci cu viata ta. Succes

| Biutzaaaaa explică (pentru varcolaccc):

Am sa ma gandesc dar la el nu vreau sa renunt. Il iubesc mult.

| SatanLovesYou a răspuns:

That "engrish"...Oh well...
If I were your mother, I would beat the crap out of you. 14 and mature? You don't say~ *insert meme here*
Also...I smell arrogance - and stupidity.
Whatever, you don't give a f*ck about our opinion. Of course, you're probably in love with that guy and you believe* (you spelt that wrong) everything he says to be true.Of course, he comes with a stupid idea and I accept it just because I'm dumb enough to be fooled by "love". How beautiful. My deepest apologies. I've mistaken you for Einstein.

PS.: He doesn't love you. He uses you. He will never love you. Happy ending - for him. For you...a continuation of an illusion.

PS.2: He pees on his d*ck.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

I was texting quick and i did a mistake.WOW....kill me. I learn English since kindergarden so i think i am good enought.Btw I took Cambridge with the best qualifiers. big grin I don't care what you say about us.I know what is between us. Bye :*

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

And yet, I still found 4 mistakes in this "text".
I'm younger than you. Irony...
OH. If you wish so, I shall kill you. Where do you live? +1 for humanity.
Cambridge? So? Irrelevant.
You don't care? Of course, that's humanity's biggest "demon". Ignorance. Yes, keep on, suck his d*ck, maybe at a point you'll realise it wasn't the best decision of yours. Some people just learn it that way. The harsh way.

| FlameHaze a răspuns:

*facepalm*
Mdea, ai 14 ani, eşti mare ce să spun.
Sincer, mi-e chiar milă, să-şi bată p.a de tine în halu' ăsta; în fine fă ce vrei da' gândeşte-te la consecinţe.winking

| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Ce consecinte? Si nu e chiar asa de rau cum va imaginati voi.

| FlameHaze a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

LOL, cică nu-i chiar aşa de rău. Băi copchile compot ai 14 ani ce dracu', dacă acuma faci de-astea la 20 ani o să scrie pe tine "intrare liberă". Doamne dă să te prindă mă-ta şi să rămâi fără păr în cap!winking

| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Am 14 ani sunt destul de mare cat sa imi dau seama ce fac.Si nu ma confunda cu o curva, il iubesc doar pe el si doar lui i-as face asa ceva.Nu are cum sa ma prinda deci keep calm. :*

| FlameHaze a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Eşti destul de mare cicărolling on the floor). Pfoo numa când văd specimene de-astea ca tine îmi vine să le împuşc, că oricum consumaţi aerul degeaba. oh go on laughing)

| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Poate tu consumi aerul degeaba.Shht,gurita hai hai ca nu mai am chef de cearta laughing

| FlameHaze a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Mdea, ce te-aş băga la origine, da' nu sunt lift să mă cobor la nivelul tău.winking

| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Deja te-ai coborat, draga, atunci cand ai zis ca m-ai baga la origine laughing Si eu parca stiam ca se zice "in" origine... laughing

| FlameHaze a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ce replici de baltă ai. Îmi provoci milă. De fapt, scârbă.

| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Eu am spus doar adevarul draga :*

| Biutzaaaaa explică:

Sunt destul de mare! tongue

| Biutzaaaaa explică:

Cum adica altcineva.El e doar al meu.Si el stie foarte bine asta.

| Biutzaaaaa explică:

Razi de mine cumva? O.o

| Biutzaaaaa explică:

I am big enough to know what i am doing.I am doing it right because it makes me and him happy.You better not tell me what to do.I know what i am doing.I just asked for an advice to make me better at this...i didn't ask for critics.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

"I just asked for an advice to make me better at this..."
What about an English dictionary? Better. Way better.
Oh! And English classes too! I bet you're skipping most of them.
If you post anything on the internet, be sure you'll "meet" critics. It's unavoidable. And...most of them are right. Atleast on this topic. What about some philosophy?
*switch to RO*
Ce note ai la scoala? Sunt chiar curioasa.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

Majoritatea zece uneori si cate un noua.btw fac engleza in particular si stiu mai bine decat oricine. Vorbesc mereu in engleza cu prietenii mei si cu verisoarele mele din miami beach si canada. Daca ele au spus ca ma descurc foarte bine atunci parerea ta nu mai conteaza

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Foarte bine. Dar tot ai comis greseli. Asa ca...da, parerea mea si nu numai conteaza. Dar tu "culegi" numai ce-ti convine. Sa stii ca se invata inca de la inceput ca "i"(referitor la propria persoana) se scrie intotdeauna "I" (litera mare). Si nu, nu e o greseala minora. Si altele...dar, deh, stii mai bine decat oricine, nu?
Eu zic ca ar trebui sa dai drumul la fitele astea ca nu-ti prind deloc bine. Ti-au oferit parintii tot ce-au avut si ti s-a urcat la cap? Nu mai stii ce sa faci ca sa iesi din monotonie? Grav, foarte grav. Dar, cum am spus mai sus, ai putea sa-ti repeti niste lectii de engleza. Nu ar strica. Poate la romana, asa, putin, cu virgulele.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

Cel mai destept cedeaza asa ca hai pa!

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Asta se intampla cand nu mai faci fata...in regula, conversatie incheiata.
Si nu, nu cel mai destept cedeaza. N-ar avea de ce. Un c*cat creat pentru manipulare.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

Inca esti aici? Bye bye :*

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Parca era conversatie incheiata? Shh, gurita.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

Shhhttt tongue

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

NEIN! laughing)

| Biutzaaaaa explică:

BLEAH!

| JasminNoir a răspuns:

straight face Cand ti-am citit intrebarea, ti-am dat din start 12 ani. Se pare ca m-am inselat. Ai 14. Bun, acum ma duc sa ma-mpusc.

| Biutzaaaaa explică (pentru JasminNoir):

Bravo. Dar ce aveti toti cu varsta mea? Sunt destul de mare.

| JasminNoir a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Stii ce? M-am razgandit. Mai bine impusca-te tu. Ai mai mare nevoie ca mine. Iti doresc sa ramai gravida si sa te bata mama ta de numa' sex oral sa visezi. Vise placute in continuare.

| Biutzaaaaa explică (pentru JasminNoir):

Ce pacat ca te-ai razgandit. faceai un bine lumii...Eu chiar visez frumos si nu am cum sa raman gravida de la sex oral rolling on the floor :* Pa

| JasminNoir a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Du-te tu fetita. Eu faceam un bine lumii? Lumea nu are nevoie de carpe bune de sters la fund ca tine, care la 14 ani fac asa ceva. Si stiu scumpete ca nu poti sa ramai gravida de la sex oral, dar nu te-ai gandit ca dupa ce i-ai s***-o de cateva ori treceti si mai departe? Sa nu mai vorbim de boli. Imi vine sa te injur, dar ma abtin. Si nu imi trimite tu mie d-astea " :*". Is curioasa ce face maica-ta in timpul asta...

| Biutzaaaaa explică (pentru JasminNoir):

Tu esti o carpa nu eu :* Nu e traba ta ce fac eu la varsta asta. Si bine faci ca te abtii big grin Sa stii : Curiozitatea a omorat pisica :* Pa pa

| JasminNoir a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ma scuzi, da ce m-ai facut carpa fara motiv? Ca sa dai si tu o replica "inteligenta"? Nu eu sunt cea care la 14 ani intreb despre tehnici de sex oral ca sa-mi satisfac, vezi Doamne, iubitul, ci tu. Si cum adica nu-i treaba mea? Despre ce curiozitate vorbesti? Doar ai postat intrebarea public. Trebuia sa te astepti si la astfel de comentarii. Daca crezi ca suntem curiosi, de ce naiba mai astepti raspunsuri?! Ce? Vrei sa-ti zic : Felicitari, fata mea, esti un exemplu bun, tine-o tot asa? In fine, nu-i treaba mea ce faci tu, ai dreptate. Doar..incearca sa vezi altfel lucrurile, atat pot zice. Hai sa incheiem si conversatia asta, nu-si are rostul. Ai grija de tine.

| Biutzaaaaa explică (pentru JasminNoir):

Bine. Mersi happy

| wawe a răspuns:

Oral fac multe, dar putine se pricep, "artistele" asa cum le numesc eu.
Imi place ca vrei sa inveti cum sa faci asta "ca la carte", e greu de gasit in ziua de azi o fata care face m*ie bine.
Succes pe mai departe!

| evelyn000 a răspuns:

Vai....sunteti de groaza. ce e asa in neregula cu sexul oral? poate fata chiar simte placere in ceea ce face...va cerut doar sfaturi nu sa o judecati. si sa imi spuna mie care e baiatul ila care nu-i place sexul oral sau fata care si-a refuzat iubitul in pat in aceasta problema

| Biutzaaaaa explică (pentru evelyn000):

Multumesc pentru intelegere :* Ai mare dreptate in ceea ce ai zis despre fete si baieti. happy Cred ca doar tu si inca un baiat nu m-ati judecat. Multumesc ^^

| evelyn000 a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Nu am de ce sa te judec. faci ce vrei cu viata ta si sunt sigura ca toate fetele care te judeca pe aici si-au inceput viata sexual in prima noapte a nunti. lol... just relax

| Biutzaaaaa explică (pentru evelyn000):

Mersi :*

| Shi_Atat_Marian_1997 a răspuns:

Uite, nu pot spune ca ce ai facut e corect, dar nici gresit, Tu ai facut asta din dragoste, te inteleg, Dar nu trebuie sa zici la toti, ramane intre voi, Bafta

| 하나 a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc dar din cate am citit tu esti complet oarba. Lasa sexul si gandeste-te la scoala. Reciteste tot ce ai scris, ca eu pana acum mi-am dat 1000 de facepalm-uri. Mai ales sexul oral. Just no. @AlexanderAdrian tu nu-ti dai seama ca o incurajezi sa faca sex, riscand sa ramana chiar insarcinata? Oameni buni.
Iubirea e falsa. Prieteni cu beneficii? Serios? Gandeste-te unde o sa ajunga relatia voastra daca o tot tineti in ritmul asta.
In fine, si asa nu dai doi bani pe raspunsurile noastre, le alegi numai pe alea care iti convin.
Have fun.

| Biutzaaaaa explică (pentru 하나):

Ma gandesc si la scoala nu iti fa griji.Am doar note bune, si faptul ca sunt fericita ma stimuleaza sa invat.Ce aveti cu sexul oral? E chiar bun.Nu risc sa raman insarcinata atata timp cat nu fac sex normal.Tu unde crezi ca va ajunge relatia noastra? eu nu te inteleg.Belive me...i am having fun happy :*

| MIkii97 a răspuns:

Nici o tehnica. Cel mai bine e sa stai in genunchi in fata lui ii pui mana stanga pe testicule si mana dreapta pe penis, in timp poti sa mai lingi penisul de la testicule in sus, cand ajungi la cap il il sugi si de aici continui. Poti sa ii mai lingi testiculele si cu mana dreapta i-o freci asta e buna inainte sa ejaculeze.Barbatului meu ii mai place sa stau intinsa pe pat cu capu la marginea patului si sa imi puna el penisul in gura. Daca poti, baga-l pe tot si uite-te la el in momentul ala o sa il excite la maxim.In fine faci astea doar daca e barbat adevarat adica nu deala sa se laude dupa la prieteni.Si poate iti intoarce si el favoarea.Cred ca ai vrea si tu sa iti ofere un cunnilingus nu? Daca te-ar iubi asa ar trebui sa faca.