| FeTizZa a întrebat:

Cum as putea sa-mi satisfac prietenul? Vreau sa fac asta fara sa ma culc cu el si fara sex oral laughing Adica vreau sa ma joc un pic cu elhee hee stiu partea cu sarutatul pe tot corpul, muscatul de ureche, soptitul vorbelor murdare, daca mai aveti si alte idei va rog sa ma ajutati. Si inca ceva, am observat ca tot bate apropouri in legatura cu atingerile intime. Ce naiba sa-i fac cand ii bag mana in pantaloni? Va rog spuneti-mi pana in cel mai mic detaliu crying( FUNDOI

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intelege ca pe un baiat(barbat)nu il poti satisface numai in acest mod.Cu mangaieri, sarutat etc.Barbatul trebuie sa se descarce(scuze dar este adevarul).Asa ca ce vrei tu, pentru el este insatisfactie.Si va cauta asta in alta parte. Daca vrei sa il tii langa tine, daruieste-i ce vrea.

| oOSaritaOo a răspuns:

Fă-i laba.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce-mi place de voi. Abia aţi descoperit în ce gaură se bagă tamponul, dar vreţi sa satisfaceţi şi să rămâneti virgine şi în gură şi jos în acelaşi timp.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ai fi spus ce varsta ai, poate as fi raspuns mai detaliat.Asa nu pot decat sa te avertizez ca o,, joaca,, fara finalizare pentru el e dezastru.Dar daca tot ai ajuns la bagarea mainii in pantaloni, scoate ce gasesti acolo si strange in mana.Restul vine de la sine. Oricum nu cred ca veti ramane mult la,, level-ul,, asta...

| KristalPop a răspuns:

Uită-te la un film de adulţi, poate prinzi ceva exeperinţă mai multă decât ţi-ar putea spune oricare alt utilizator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-l satisfaci? Pai, pastreaza ''fundoiul'' pentru el, nu-l mai da si pe aici.

| 3xfemeie a răspuns:

Pai ce vrei tu nu prea e satisfactie, mai repede tortura. laughing Daca nu vrei sa-ti incepi o viata sexuala normala, mai bine nu il intarati!