| anonim_4396 a întrebat:

'Ce tie nu iti place, altuia nu ii face.' atat de reala zicala asta, insa mi se pare imposibil de respectat in practica din mai multe puncte de vdr, desi pe urma regretam... voi ce parere aveti!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbele de demult sunt cele mai adevarate.Insa acum e ura mare.Si invidia la fel.Greu sa gasesti oameni cu principii.Adevarat mai e si faptul ca nici dupa o viata intreag nu poti cunoaste un omsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In dragoste, daca ma iau dupa categorie, nu prea-s multe lucruri neplacute, afara doar de faptul cind esti inselat dar daca te gindesti cita libertate este iti vine sa rizi. Nu neg ca sint altii care se simt aiurea dar sint sigur ca nimeni nu-i plecat neaparat spre a le face rau.