| cosmin3confuz a întrebat:

Ce topicuri discutati voi la o intalnire? Eu nu stiu decat unul. crying

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut gigolo, daca ti frica e clar simntete in pielea bine

| OnuOnulică a răspuns:

Vorbiti despre voi...
Incercati să vă cunosteti.

| Danysan a răspuns:

Care e ala? La o intalnire se discuta multe happy. Trebuie sa te adaptezi in functie de situatie, fata si stare de moment happy.

| cosmin3confuz explică (pentru Danysan):

Eu in afara de unde inveti cum o duci nu prea stiu altceva... crying ...help! pur si simplu nu sh sa ma adaptez in functie de ce zici u sad

| unknøwn a răspuns:

Scopul unei întâlniri este să vă cunoaşteţi mai mult şi să vă distraţi.
Nu ştii cum să cunoşti o persoană?!

| oHarryo a răspuns:

Orice ai face nu vorbiti despre vreme laughing. Incercati sa va cunoasteti fii si tu mai trickytongue.