| Elena_Salaru_1992 a întrebat:

Fetelor, ce discutati cu partenerul la o intalnire? Sincera sa fiu, habar n-am despre ce sa vorbim..pareri? Fara jigniri.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu mai sunt la varsta intalnirilor, dar dupa 14 ani de relatie, inca avem foarte multe de discutat. La inceput era greu sa ne oprim, adesea vorbeam nopti intregi. Despre planurile noastre de viitor, despre ceea ce faceam in cursul zilei, despre oamenii interesanti pe care ii intalnisem, despre carti, piese de teatru, poezii, muzica. Si de orice subiect mic, discutiile deviau spre altele si altele pana timpul se micsora ingrozitor si nu mai aveam timp sa discutam

| HazelEyes77 a răspuns:

Da despre ce nu vorbim...dezbatem n subiecte unele mai importante gen planuri de viitor sau chestii minore cum ar fi cele legate de viata cotidiana ce am facut la munca, cu cine ne am intalnit, cine ne a scos din minti, ce am mai facut x sau y si alte prostioare. Fii naturala spune ce ti trece prin minte, intreaba l diverse lucruri.