| Sonofawitch a întrebat:

Feteleee ...la o intalnire cu un baiat despre ce va place sa discutati? Sau ce va doriti de la o intalnire care incepe cu un film? Mersi. funda

Răspuns Câştigător
| Adda27 a răspuns:

Puteti sa vorbiti despre voi, despre ceea ce va place, ce nu va place, ce tipuri de oameni va plac etc..nu prea imi vin acum idei :d, dar la intalnire lucrurile vor veni de la sine happy, daca incepeti sa vorbiti despre ceva vor veni si alte lucruri despre care sa discutati happy. Cred ca e super o intalnire care incepe cu un film, e romantic, dragut love struck. Puteti vorbi despre film, daca v-a placut. Sper ca te-am ajutat happy:*!

1 răspuns:
| D4ny3l4 a răspuns:

Pai puteti sa discutati despre hobby-urile voastre, despre voi.O prima intalnire merge la un suc in centru, la un concert, la film acum depinde de cea ce va place la amandoiwinking